169

Všichni máme kolem sebe obrazy. Buď jsme si je vybrali sami nebo jsme je dostali darem. Pověsili jsme je a hotovo. Obrazy visí.  Napadlo vás ale někdy, do jaké míry nás může samotný motiv ovlivňovat v našem životě?
Pojďme se podívat na tři konkrétní motivy a příběhy s nimi spojené.

Maják s ptáky

Chodím s  kamarádkou na brusle a na lavičce tam občas sedává smutný starší pán. Z jeho tváře lze vyčíst, že je už málo věci, které ho v životě těší, ztratil svojí cestu. Doporučila bych mu symboliku maják s ptáky. Aby mu znovu do cesty vstoupila radost do života, poznal nové lidi nebo příležitosti. Aby měl důvod ke smíchu a štěstí. A třeba by ty „racky“ z obrazu chodil krmit na lavičku, kde kolem něj bruslíme.

Obraz s dvěma rozeklanými květy

V tramvaji jsem byla svědkem manželské hádky. V jejich rozhovoru nebyla láska ani něha, pouze výčitky a osočování. Proč?  Přemýšlela jsem, jestli ještě spolu chtějí být nebo už to byli dvě individuality, které necítí nic, co by je spojovalo. Pokud by spolu chtěli i nadále žít, doporučila bych jim do jejich ložnice obraz s dvěma rozkvetlými květy. Symbolika dvou květů může napomoci opět nalézt cestu k sobě, jejich vztah může znovu rozkvést.

Obraz silného zdravého stromu

Pozorovala jsem z kavárny v parku maminku se čtyřmi dětmi. Působila unaveně, ale přesto šťastně. Doporučila bych jí do středu bytu obraz silného zdravého stromu. Obraz se stromem, který má bohatou korunu, symbolizuje pocit bezpečí a zázemí, rodinnou sounáležitost, tradice a nabízí dostatek energie pro celý den.
Rozhlédněte se kolem sebe. Jaký máte obraz v místnosti? Jak na vás působí?  Vidíte nějakou symboliku?  Napište mi o tom…

Více informací o harmonických obrazech ZDE >>>
Chcete osobně vidět harmonické obrazy, které mohou mít vliv na váš život? Přijďte objevit jejich kouzlo! Zavolejte mi a domluvte si návštěvu!
Těším se na Vás a mějte báječný den.
Olga
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account