95

Když se vám práce stane koníčkem, je to to nejlepší, co vás může v životě potkat 🙂 Věřte, že o tom něco vím. Ač jsem se už dopracovala do důchodového věku, jsem aktivní žena a sedět doma me určitě nebaví 🙂 A tak pracuji v malém obchůdku Jasmín-Zdravá výživa, Zelená lékárna v nádherném posázavském městečku Ledeč nad Sázavou. A je to pro mne velkááá radost!
Je to obchůdek plný vůní a chutí, už jen když k nám vstoupíte, budete cítit, že jste tu správně 🙂 Nabízíme všechny možné produkty zdravé výživy, bylinné a léčivé čaje, sirupy a kosmetiku, drahé kameny s léčivými účinky, medovinu a včelařské produkty, ale také máme obrovskou nabídku suchých plodů – všemožných ořechů a ovoce v přírodní podobě či v čokoládových, jogurtových a jiných polevách a posypech. Jsou velmi oblíbené nejen jako mlska na svačinku, ale především jako dárky, protože je vážeme do krásných dárkových kornoutů. Ke všem produktům dokážeme zákazníkům poradit, jak je použít a využít či případně jak vařit ze zdravých potravin, které prodáváme.
Často vyrážíme na vzdělávací semináře a vstřebáváme nové poznatky, abychom potom mohli zákazníkům opravdu pomoci a nabídnout ty správné produkty, které jim pomohou při jejich zdravotních problémech. Příroda je zkrátka mocná čarodějka a moc bylinek je opravdu obrovská. Staleté tradice a receptury našich předků a prapředků se snažíme uchovat a jejich moudro předávat dál.
Pokud bych vám měla něco doporučit, určitě by to byly bylinné léčivé čaje, tinktury a masti  známého bylináře pana Jukla. Máme s nimi velice dobré zkušenosti, vyzkoušejte třeba čaj na ledviny, močové cesty a játra nebo směsi Rakytníkový keř, Citronovou trávu či Mojito blues!
Doporučit mohu určitě i bylinkové produkty pana Valdemara Grešíka, který kromě čajů nabízí i třeba bylinné bonbony, koupele či koření.
No zkrátka mě moje práce baví 🙂  Baví mne povídat si s lidmi, nabídnout jim to, co potřebují, pomoci jim a příjemným popovídáním a úsměvem je dobře naladit. Pokud byste někdy zavítali do té naší Perly Posázaví, jak je Ledeč často nazývána, nezapomeňte se za mnou zastavit, obchůdek najdete přímo na malebném náměstíčku (Husovo náměstí). Poradím a pomohu, máte-li nějaké problémy (či byste jen chtěli zdravě mlsat :-)) a věřím, že od nás budete odcházet s úsměvem :-{}
Vaše Jenka
PS: A baví mě také ŽENY s.r.o. a tak každým dnem sleduji, co je nového a snažím se inspirovat (především svými recepty, protože moc ráda vařím a peču, vyzkoušejte třeba moji roládu, je rychlá a fantastická) a také se nechávám inspirovat ostatními. A proto si i do práce beru tílko ŽENY s.r.o., kromě toho, že mi sluší  😡 😉 věřím, že naláká i ostatní ženy, aby se o tomto projektu dozvěděly víc. Je to totiž podobné jako s těmi pradávnými recepty našich předků – stojí za to je uchovávat, předávat dál a sdílet zkušenosti. Tak mi třeba napište a já se budu snažit vám poradit 🙂
 
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account