Řekl Dalajláma. Která žena to ale bude?
Krásně znějící věta. Která to asi bude? Má to být duchovní bytost, která léčí a pomáhá nebo úspěšná podnikatelka s otevřenou myslí a plnou peněženkou, která bude podporavat i inspirovat ostatní?
 
Řekla bych ta, která bude mít toto všechno. Ta, která je celistvou osobností. Ta, která bude mít za svým jménem pomyslné „sro“ – svobodná, rozhodná a otevřená. Takové jsme uvnitř všechny. Každá z nás je krásnou cítící spirituální bytostí, která je stvořena k tomu být milující, užívající si svobodu, svou vlastní sílu i moc a je zde proto, aby otevírala srdce své i druhých. Každá z nás má ukrytou velkou moudrost, smysl pro pořádek, logiku i nedokonalost. Nacházejme všechny své aspekty a tvořme. Buďme své vlastní paní na cestě životem, rodinou i povoláním.
 
S.R.O. – svoboda, rozhodnost a otevřenost.
To jsou mé představy o tom, co má mít šťastná žena.. Žena, která zná svou cenu. Žena, která se má ráda a miluje i své chyby a slabosti. Žena, která po každém pádu vstane, zalepí si rozbité koleno, odhodí roztrané tričko a jde dál. Žena, která nezapomena na cestě ke svému úspěchu podpořit a pomoci i druhým. Žena, která jen tím, že je, léčí, tvoří a boří. Žena jako jsi pravě ty … ♥
 
Jsem svobodná, protože podnikám a buduji to, co pro mě má smysl, a čím mohu pomáhat ostatním. Jsem rozhodná, protože se mám ráda, ctím své potřeby a naslouchám sama sobě. Jsem otevřená a to proto, že naslouchám druhým, vnímám svou vlastní moudrost a duchovní aspekt mé osobnosti mi pomáhá vidět dále než si usmyslí mé ego nebo programy, které jsem si od dětství nastavovala.
 
Ať už jsi masérka, prodavačka, lektorka, koučka, léčitelka, sekretářka, snílek či pragmatik, intelektuálka či ezoterička, jedno máme stejné. Jsme ženy. Jsme ty, od kterých se po staletí mnoho očekávalo a očekává. A jsme také ty, které mají právo říct DOST – dost hraní a jdeme doopravdy žít.
Mohu mít rodinu, starat se o teplo domova, a přitom nezapomínat na sebe. Mohu budovat svou „pracovní“ rodinu, starat se o svůj „podnik“, „obchod“, „komunitu“ a přitom být máma, partnerka, manželka, milenka, kamarádka, intelektuálka i spontánní víla. Mohu cokoliv chci, ale nesmím na něco zapomenout. Je to moc důležité. A to, že nesmím nikdy ztratit samu sebe, své sny a to jak cenná jsem.
Všechny jsme jednotlivé části vesmíru a právě bez tebe, mne, vás a nás by nebyl úplný. A bez mých, tvých, našich a vašich snů bychom nepomáhaly dělat svět lepší …
 
S láskou a úctou, 
 
Jana Hrušková, www.vivaenergia.cz, www.facebook.com/uzivejme.si.zivot.naplno
 
lektorka osobního rozvoje
 
semináře a ženské kruhy
 
celostní terapie
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account