99

Co pro vás znamenala 40 ve vašem životě? Přidejte se komentář Kačce, čerstvé “40”. Blahopřejeme! 🙂
Milé ženy, život začíná ve 40…
Začátkem září mi bylo 40 let a zrovna v ten den jsem jela kolem obchodu KIKA, který měl na průčelí velký plakát, jenž informoval o tom, že KIKA slaví 40 let svého působení v Evropě.
“To už je ale stará značka”, pomyslela jsem si a hned jsem si uvědomila, že o sobě a o ženách obecně se tohle říct v žádném případě nedá!
Stará značka ve 40? Nikdy! Když tak značka, která je zralá, prověřená, má tradici a zaručuje jistotu. Jistotu, že jedete životem v klidu, klidně na 40 😉 , máte čas se dívat kolem a nemáte potřebu svištět životem 150 km v hodině. Máte jistotu, že víte, co chcete, máte svůj vnitřní klid, jste spokojené samy se sebou. Máte konečně to své „sebevědomí“ a nadhled. Víte, že dokážete, co si zamanete.
Jakákoli značka se buduje dlouho a těžce, a myslím, že ve 40 letech ji má žena už vybudovanou. Umí se prodat, umí si udělat svoji osobní swot analýzu i svůj ženský (osobní) byznysplán.
Takže, milá KIKO a všechny ostatní značky, které jste na trhu 40 a více let (Niveo, Kofolo, atd…)…omlouvám se vám za to, že jsem vás nazývala starými značkami. 
Není to pravda, teď to vím a jsem ráda, že jsem „v klubu zralých a prověřených “….život začíná ve čtyřiceti!
 
Zdravím srdečně všechny ženy sro, speciééélně ženy 40+. Ať žijem 🙂
Kačka
 
P.S: Mimochodem, Niveu používám pořád. Je pro mě nejlepší, prověřená a je to jistota. Není nad zralé značky! 🙂
 
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account