Příjemné okamžiky ve stínu těžkých časů

Už je to hodně dlouho, kdy jsem tady přidala nějaký příspěvek. Bývaly časy, kdy jsem zde byla pečená vařená, ale jelikož život tak rychle utíká a chystá nám spoustu různých překvapení (ať už příjemných či naopak), tak jsem své milované ŽENY s.r.o. zanedbávala. Netuším, jak to bude teď, ale třeba se polepším.
Bohužel se v životě člověka sejdou chvíle, kdy se necítí nejlíp a prožívá těžké časy. Ať už po psychické, tak i fyzické stránce. Někdy vás potká obojí. Určitě to znáte samy. Jednou jste dole, podruhé nahoře. Jednouše život je takový a mnohdy se můžeme cítit jako na houpačce. Ale je důležité pořád myslet pozitivně. Byť je to někdy setsakramensky těžké.

O to více si však užívám a vychutnávám ty příjemné okamžiky. Nejčastěji je trávím ve společnosti dcerky, která už teď v neděli oslaví 4 roky. Neskutečné, jak moc rychle to letí. Včera večer jsme pekly muffiny do školky na oslavu jejich nadcházejících narozenin, tak se dnes ráno moc těšila, až se o ně podělí s dětmi a dají si k tomu dětské “šáňo”. 🙂 Ta radost v dětských očích je nepopsatelná. Když jsem pak jela autem do práce, tak hráli písničku Let it go z krásné pohádky Ledové království a mě to dojalo. 😉 Jsem celkově taková dojímající bytost. Často až moc. 😀

A co mě uklidňuje a nabíjí? Už jednou mnou zmiňované omalovánky pro dospělé. Miluju mandaly, pořád je vybarvuju, teď jsem si pořídila další (Vymalovánky Cesta k sobě od Lucie Ernestové) a je to neskutečná droga. A co je nejlepší – vybarvuje se mnou i dcerka. A jde jí to moc dobře. Manžel je pořád v práci, času bohužel moc nemá, ale snad se to brzy zlepší. Uvidíme, co si život pro nás přichystá.
Netvrdím, že jsem vždy nad věcí, někdy je to úplně naopak. Ale snažím se, už kvůli dcerce. A třeba to zase budete vy – ŽENY s.r.o., které ve mě zažehnou tu touhu zase psát a dělit se o své zážitky s vámi. 🙂
Mějte se krásně.
Vaše Míša

Zdroj foto:Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account