140

Poslední dobou se mi neustále na mysl dostává slovo ODPUŠTĚNÍ.
Kdo zná jeho pravý význam? Je to puštění se něčeho od něčeho? Odpoutání se od starý návyků, starých přesvědčení, starých pravidel? Odpouštíte rádi? Odpouštíte sami sobě? Druhým? A proč?
Přiznám se, že používám tzv. moji malou odpouštěcí techniku, hojněji poslední dobou na oblasti, které mi vtíravě víří hlavou. Je to jedno čeho se to týká. Píšu sama sobě, píšu druhým, píšu bývalým partnerům, píšu penězům, píšu svojí práci, inspiraci, no prostě všemu, co mě právě tíží. 🙂
Má to hodně osvobozující účinky. Ovšem má to jeden malý háček. Ne každý má rád psanou formu projevu. Možná jste zaměřeni na malování, zpěv, mluvený projev. To nevadí!! Jen se do toho dejte. Malujte, zpívejte, pište, křičte, mluvte!!
Uvolňujte zadržované negativní energie, uvolňujte myšlenky, uvolňujte lidi, uvolňujte cokoliv, co Vás napadne. Pořiďte si na to nějaký krásný speciální sešit nebo diářek, vyhraďte si svoje chvilky na nerušené uvolňování, pusťte si krásnou hudbu a obklopte se něčím, co Vás těší. Udělejte si z toho svůj rituál a uvidíte, jak se budete cítit skvěle.
Přeji Vám hodně zábavy a radosti při uvolňování všeho, co Vás tíží a těším se na Vaše ohlasy do komentářů, popřípadě za fotografie.
Krásný večer Vaše Adélka

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account