100

Je to týden, co jsem se dala do plnění osobních výzev – a to přestat kouřit, začít se víc hýbat (a jedna taková legrační – týden bez makeupu).
Už je to týden, co nekouřím, proběhlo i několik návštěv (ze soukromých i pracovních důvodů) restauračních zařízení, lehký stres a náznak problematických situací… Ustála jsem to… a to bez jediné cigarety. Většinou byl spouštěč STRES a „nějaký“ problém, ale tentokrát jsem si řekla, že kvůli žádnému problému – TEDY NIKOMU A NIČEMU už znovu kouřit nezačnu. (V minulosti se to takhle totiž stávalo… Nějakou dobu jsem nekouřila a pak přišla nějaká „jobovka“ a cigaretami jsem se uklidňovala). Takže začínám další týden bez kouření a super, užívám si to, jak najednou voním a voní mi ruce a vůbec oblečení. Jen se mi trošku čistí pleť na obličeji, takže další výzva týden bez makeupu je větší problém, než se zdálo.
Týden bez makeupu – začínám podruhé, protože kvůli důležitým schůzkám jsem si to nemohla dovolit, ale protože do toho byl víkend, tak mi zbývají ještě dva dny. 🙂 Tahle výzva není nijak zásadní, jen tak jsem to chtěla zkusit.
A poslední výzva začít se víc hýbat – tu dodržuji, takže mám ze sebe radost a jsem na sebe hrdá, protože náznaky na to, že bych porušila, už se objevily… Horší se počasí, ven se mi nechce, ráno se mi zase nechce vstávat (raději bych si přispala) a musím říct, že největší pokušení je můj pes Merlin. Ten miláček totiž dělá to, že když jsem zrovna ve fázi cvičení, poté, co se tedy ráno nabudím a plná (no občas i trošku méně plná, ale plná zní líp) energie se do toho s vervou pustím, začne si vynucovat pozornost a očekává pravidelnou ranní dávku pomazlení. Držím ranní cvičení a přes den min. 30 minutová procházka maximálně obden, držím zatím mimo jeden den každý den.
Nový týdne, pokračujeme:-)))))!!!

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account