130

První jarní letošní úplněk nastane ve středu 23.března. Je to úplněk zesílený energií nastávajících Velikonoc  – energií tohoto úplňku je obnovení, znovuzrození, nový začátek… Aby mohlo něco něco nového začít, musí předtím něco starého skončit… Tak máme ještě několik dní k tomu, abychom staré záležitosti buď dořešili, něbo přijali to, že je nevyřešíme, tedy, abychom tyto záležitosti ukončili. A to nejen fyzicky, ale i emocionálně, energeticky. Když staré ukončíme, vytvoříme tak prostor pro to nové, co nás čeká, nebudeme zbytečně přicházet o energii setrváváním v minulosti…
Vhodná je očista těla, půst a meditace
Tento úplněk je vhodný pro očistu těla… saunou, koupelí, sprchou, otužováním… Je vhodný pro očistu skrze odlehčení jídleníčku, především od masa a těžkých jídel. Jednodenní půstík nám určitě prospěje.
Meditace v tomto období může být na téma: Přijímám nové začátky, otevírám se novému, s odvahou a pokorou.
Můžeme si udělat malý rituálek – zasadit si semínka štěstí… zcela jednoduše: do květináče se zeminou zasadíme semínka se slovy: sázím semínka štěstí, žehnám jim, děkuji. Potom se o semínka budeme starat a radovat se, jak nám pěkně štěstí raší a roste. Můžeme nechat to co zasadíme vykvést, potom uříznout a dát ještě do vázy, nebo nechat až do semen, ta sklidit, usušit a schovat na další setbu příští jaro.
Krásný úplněk a krásné Velikonoce a celé jaro!!! Aloha!!

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account