Krásný den všechny Lenky.

Váháte a pochybujete o vlastním sebevědomí? Chtěli byste dělat něco víc, než co Vám říkají lidé kolem Vás, Vaši nadřízení. .. Mluví Vaše srdce, podstata vašeho bytí. Jste nositelkami jména, které mluví za vás. Výklad jména Lenka je dvojí. Význam je ale u obou výkladů stále tentýž.
LENKA – maják, světlo, slunce
Jedna verze říká, že jméno Lenka pochází z řeckého Helen. V řeckém překladu to znamená světlo nebo pochodeň, řecky HELIOS.  Řecký bůh helios nebyl v mytologii nikdo malý, jde přímo o boha SLUNCE. Takže Leničky, žádné malé světýlko, ale SVĚTLO, které tvoří, umí spálit, pohladit, uzdravit. To vše máte ve jméně.
LENKA – věž, světlo na cestu
Druhá verze říká, že význam jména Lenka pochází ze jména Magdalena. Ale ani tady nejde o žádný malý význam. Magdalena – v hebrejštině Migdal znamená VĚŽ. No a není maják taky věž? 😀 …. I věž je tu, aby ji ostatní viděli, aby ti, kteří vystoupí vzhůru viděli do daleka, nalezli sami sebe, svůj úkol, nadhled, správnou cestu. I podruhé Leničky, nejste tu na světě pro malé úkoly, inspirujete druhé, ukazujete cestu, pomáháte lidem nalézt sebe sama.
schody do věže, majáku
 
 
 
 
 schody do věže, majáku
 Do třetice. Co říká jméno Lenka v číslech? Ani tady se u Lenky nejedná o nějakou malou ustrašenou ženu, Lenka je vždy žena s velkým Ž. Stačí, aby si uvědomila své dary :).
LENKA – má vibraci čísla 17

anahatha
anahatha čakra

Vaše jméno vyjádřeno číslem odpovídá vibraci čísla sedmnáct. Toto duchovní číslo bylo starověkými Chaldejci symbolicky vyjádřeno jako osmicípá Venušina hvězda. Osmicípá hvězda je hvězdou srdeční čakry – anahatha chakra. Její barvy jsou růžová a zelená. Je to obraz lásky a míru a slibuje, že ten, komu patří toto číslo, povstane povznesen na duchu po strastech a těžkostech předchozího úseku života, se schopností překonat dřívější překážky.
Je to nadmíru příznivá vibrace, s jedním varováním. Po sečtení dává číslo osm a to je číslo karmy. Takže jste neustálým studentem, který se snaží opakovaně odložit svoji zkoušku. Je potřeba se jen zamyslet a dohonit vše, co bylo zameškáno.
Tato vibrace odpovídá i jednoduchému číslu osm.
A POZOR Leničky, i letošní rok nese číslo 17. Je rokem, který využijte pro své lásky, svou harmonii, úspěch a štěstí. Navíc můžete inspirovat jako MAJÁK nebo VĚŽ mnoho dalších žen.
Krásné jmeniny Lenka

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account