72

Přišlo to včera! Byznys nápad jako hrom… 
Teprve když jsem byla těhotná, narazila jsem na pojem těhotenská masáž. Vrtalo mi hlavou, co že to vlastně je, jak si tam vlastně budu na to břicho lehat? V nějakém šestém, sedmém měsíci jsem na jednu takovou dokonce i šla. No příjemné to bylo, ne že ne, ale přeci jen na boku a vsedě se masérka tak nějak nemohla pořádně do práce opřít a já odcházela se stejně ztuhlými zády jako jsem přišla. 
Hned po šestinedělí jsem tedy naběhla do masážního salónu zas, tentokrát s cílem konečně se zbavit všech blokád a zatuhlin. Jaké bylo mé překvapení, když jsem si sice mohla lehnout na břicho, ale kojením nalitá prsa byla zásadně proti jakékoliv pořádné masáži – byť podložené ručníkem.
Když k tomu ještě připočtu, jak nepohodlný je ten otvor na obličej, tam to tlačí, tadyhle zas klouže, a že odcházím s kolečkem ne nepodobným tomu, které si odnáším z delšího čtení na záchodě na kapánek jiné části těla… no prostě a jednoduše: Já kdybych byla výrobcem masérských lehátek, začala bych intenzivně vymýšlet, jak dosáhnout toho, že by se mohl člověk hezky a pohodlně položit, na příslušných místech by se vytvořily správné důlky a pak by se zase samy zarovnaly (protože ne všechny potřebujeme díru na mamuta)!
No nic, jdu na masáž, prsa si podložím ručníkem a dírou na hlavu se budu dolů koukat na malého v autosedačce a povídat si s ním, aby neplakal.
 
Příjemný, byť mnohde deštivý podzimní den, přeje Zoooza 🙂

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account