249

Milenec? Představovala sis někdy, jaké by to bylo mít milence? A jaké to vůbec je být milenka? Má to vůbec nějaké výhody nebo je to jen námět na problémy? A co když jsi zrovna bez partnera a nemáš zájem vrhnout se do dalšího vážného vztahu? Je milenec ta nejlepší varianta? 
Tohle bude téma dnešního blogu. Pokud jsi šťastně zadaná a svého partnera bezmezně miluješ a neumíš si představit, že by v tvém životě byl někdo jiný, prosím tě, nečti dále. Tento díl není pro tebe.
Stejně tak není naším úmyslem navádět tě k nevěře, to vůbec ne, takže se zaměříme na variantu, že jsi momentálně bez partnera a to, co aktuálně potřebuješ je, nezávazný vztah spíše založený na sexu.
Právě ses rozvedla, nebo jsi skončila dlouholetý vztah a než se všechno dá dohromady a ty si zase srovnáš priority a to, kdo vlastně seš, máš pocit, že vlastně o žádného muže nestojíš a že jediné, po čem se ti aktuální stýská, je sex.
Máš několik možností, kde si milence najít – přes různé seznamky, po přátelé a známé… Pokud proběhnou vzájemné sympatie, setkávání už nic nebrání…
O čem chceme psát je to, že mít milence může mít blahodárný vliv na tvojí sexualitu.
Milenec by měl být takový muž, který tě rozmazluje a rád experimentuje v posteli. Díky němu máš pocit, že jsi bohyně, krásná, báječná a neskutečně sexy. Protože je to milenec, tak se scházíte za předpokladu, že oba dva máte chuť, náladu a čas a vaše společné fungování není ovlivněno běžnými každodenními starostmi o hypotéku, problémy s dětmi a podobné.
S milencem jsi převážně (někdy jenom) hlavně kvůli sexu a tak díky němu poznáváš i sebe sama a tvoje sebevědomí roste. Pokud máš za sebou ne úplně šťastné chvíle a nepříjemný rozchod, milenec ti dá pocit, že jsi stále žádoucí a že za to stojí.
Abychom tu neříkaly jenom pozitiva na to, jak jste skvělé a báječné mít milence, tak tě zároveň chceme upozornit na to, že pokud je tvůj milenec zadaný a ty se zamiluješ a on nechce na svém vztahu nic měnit, máš problém. Stejně tak, pokud se domluvíte na časech, kdy mu můžeš psát a kdy vůbec (když je zadaný, tak například večery a víkendy jsou tabu), a tobě je smutno, máš problém.
Takže si na začátku polož na otázku, jestli jsi vůbec schopná milenecký vztah mít, jestli by ti vyhovovalo, kdyby tvůj milenec byl zadaný, a jestli by ti vůbec vyhovovalo mít vztah založený hodně na sexu… v podstatě jenom na sexu.
Pokud ano, doporučujeme Ti vybírat si takového milence, který splní tvá tajná přání a se kterým ladíte tak, že se mu odvážíš své touhy povědět. Je velikou chybou spoléhat na to, že on přece ví, co se ti líbí a po čem toužíš… už jsme to probíraly v předchozích dílech. On to neví  a pokud mu to neřekneš, budete zklamaní oba. Pokud mu to nejsi schopná říci do očí, napiš mu dopis, email, nebo i krátkou sms…
PS: Další díl bude o tom, proč některé ženy zkrátka přitahují pořád ty stejné (ne vždycky vhodné) typy mužů*smile*. Máte se na co těšit.
PŘEDCHOZÍ DÍLY NAJDETE TADY U NÁS NA PROFILU NEBO U NÁS NA WEBU – http://www.vasepoteseni.cz/vyrobky-v-praxi/blog-element-sexu/
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account