126

Sexuální mýty jsme si odbyly minule, pokud máš nějaký vtipný, tak šup sem s ním:-).
A v dnešním dílu Elementu sexu probereme – VIBRÁTOR.  Ptáš se proč zrovna vibrátor?
V předchozích dílech jsme po tobě chtěly, aby sis položila otázku, zda ti tvůj současný sex a prožitky z něj vyhovují a zda jsi sama schopná dosahovat orgasmu.
Pokud odpověď na obě dvě otázky je ANO, perfektní a gratulujeme.
Pokud se objeví alespoň jedno NE, něco s tím provedeme (tedy samozřejmě pokud budeš chtít…).
Zopakujeme to, co víc než kdy jindy, u sexu a sexuality platí mnohonásobně. Nikdy se nenech do ničeho nutit, dělej jen to, co je ti příjemné. Pokud si myslíš, že ještě nenastal ten správný čas, je to jen a jen tvoje volba.
Ano, možná správně tušíš – budeme se dnes hodně bavit o MASTURBACI  a VLASTNÍM VZRUŠOVÁNÍ. Máš několik možností, buď využiješ „vlastní“ zdroje, nebo si na to pořídíš nějakou hračku (což je mnohem pohodlnější).
Jak se rozhodnout, zda vibrátor ano či, pro koho ano, pro koho ne, jak si vybrat z té záplavy, co na internetu je, jaký materiál atd.?
A ještě zásadnější otázka, proč si vibrátor pořizovat?
Jedním z dalších mýtu je ten, že když má žena partnera, tak přece nic takového nepotřebuje. Jak jsme psaly výše, je to jen na tobě. Nicméně pokud sama cítíš, že v sexu to není úplně ono, a že bys to chtěla změnit, jediná cesta, jak to změnit, je začít mít víc ráda své tělo a více ho znát (a poznáš ho zase jen tak, že si budeš hrát a zkoušet… Zkoušet, co se ti líbí, co a kde ti dělá dobře).
My dvě – Alena a Jana – hlásáme heslo – vibrátor do každé rodiny. 🙂
Jeho výhodou je, že je ti vždy po ruce (jen nesmíš zapomínat na zásobu baterek), vždy ochoten ti udělat radost a potěšit. Ideální, když si potřebuješ zvednout náladu, když přijdeš naštvaná z práce, nebo tě zvládne vytočit partner nebo děti, tak orgasmus je báječné odreagování.
Spousta mužů na vibrátory žárlí a vůbec si nepřipustí možnost, že by mohly být součástí sexuálních hrátek. Dle našeho názoru je toto úplně zbytečné, protože žádný vibrátor se muži nemůže vyrovnat, je to zkrátka úplně něco jiného, ale pokud tvůj partner má tento názor, může to být tvoje tajemství a tvoje soukromá věc.
Na našich stránkách jsme před časem daly dohromady text, jak si vybrat erotickou pomůcku – http://www.vasepoteseni.cz/jak-vybrat-erotickou-pomucku/jak-vybrat-erotickou-pomucku/. Pokud tě k tomu bude zajímat víc, rády poradíme, ale naše popisky jsou psané tak, že si zvládne vybrat každý. Jinak jsme samozřejmě k dispozici.
 
PS: O čem bude další díl, to se nech překvapit! 🙂

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account