103

Krásnou neděli, drahá Dámo. Věříme, že od minulé neděle jsi pilně trénovala správné použití negací. A už by to chtělo dostat se i k tomu sexu, co říkáš? 🙂
Rády bychom Ti nabídly tykání, přece jen budeme se bavit o osobních věcech a u toho vykání krapet drhne. Souhlasíš? Skvěle, Alena a Jana, těší nás 🙂
Poprosíme Tě v tuto chvíli o naprostou upřímnost. Klid, nemusíš to nikomu říkat, pouze sama k sobě buď upřímná. Otázka zní: „ Znáš všechna svá citlivá místečka a víš přesně co a kdy, příp. za jakých okolností tě přivede k orgasmu?“ Jsme Ti říkaly, že půjdeme „na tělo“.
Vysvětlíme,  proč se ptáme… Rozmohl se nám tu mezi námi děvčaty, takový nešvar :-). A tím je, přenechání odpovědnosti za náš orgasmus na mužích. Bohužel setrvává situace, kdy ženy spoléhají na to, že o jejich orgasmus se nejlépe postará muž. Na tu otázku, zda znají své tělo a vědí co, kdy, kde, jak… většinou odpovídají, že ne, že na to mají muže. Pokud se jich muž zeptá, nejsou schopné mu říci své potřeby a myslí si, že on to přece ví, kam sáhnout, kde políbit apod.
Realita je taková, že neví! Chlapi se nerodí s křišťálovou koulí, aby poznali jak na ženy. Navíc jim to neusnadňuje fakt, že každá jsme jiná.
Ano, je to pohodlné, hodit odpovědnost za náš orgasmus na muže a lidově řečeno mu říci: „ Jsi chlap, tak se starej“.  A teď se spolu zamysleme, když někdo hodí další povinnost na nás, buďto ji přijmeme a občas se pak pod její tíhou elegantně hroutíme ( samozřejmě, že elegantně, jsme dámy že…jedině elegantně:-) , a nebo ji odmítneme, čímž většinou házejícího naštveme, že ten jeho poklad nechceme.
Dokážeš si představit, kdyby Ti přítel/manžel/milenec řekl: „Miláčku, dokud se sama nenaučíš, jak si přivodit slastné pocity orgasmu, po mě to nechtěj, já to dělat nebudu, dokud mě to nenaučíš!“ Byl by to ten poslední hrdinský kousek, který by udělal, protože by ses na něj vzápětí vrhla jako rozzuřená tygřice, viď? 🙂 Takže tu odpovědnost většinou přijmou a pak se nestačí divit, jaký balvan si vzali.
Proto orodujeme za všechny muže, prosím holky, pomozme jim. Oni jsou pak z toho taky unavení, jen nedokáží rozšifrovat, z čeho.
 
PS:V dalším dílu budeme pokračovat a přitvrzovat 🙂

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account