94

Blog, který pro vás píšeme my dvě – Alena a Jana z www.vasepoteseni.cz. Element sexu je určený pro všechny ženy, které mají rády své tělo a život, anebo se o to přinejmenším pokouší, a to ve všech směrech. V tomto blogu řešíme hlavně sexualitu. Ukážeme Vám, že sex není sprosté slovo. A rčení „Sek sem se sexem“ v našem případě neplatí. 
Magické slovo NE
Ne, ne a ne! To je úleva, když takto zamítnete něco, co jednoduše nechcete, že?
Ale pozor, slovo „ne“ je velmi mocné. Je potřeba znát všechny aspekty tohoto zaklínadla. Základní pravidlo, které je potřeba si zapamatovat je, že mozek nerespektuje předponu ne.
Nechci být tlustá, mozek dešifruje na chci být tlustá. Nebolí mě hlava je pro mozek informace, že si přejete, aby Vás hlava bolela. Zkuste si na to dát pozor a i přemýšlet bez předpony NE. Chci být štíhlá, má hlava je naprosto v pořádku, bez bolesti. Vidíte, jde to snadno. Čeština je krásný a bohatý jazyk a umožňuje si hrát se slovy.
A slovo, milé dámy, je druhá nejsilnější hybná síla vesmíru.
Zkuste lépe informovat Váš mozek o tom, co po něm vlastně chcete, co si přejete, uvidíte, že se to bude i plnit.
Opět Vám zopakujeme parafrázi jedné velmi známé věty: „ O sobě jen dobře“.
Ptáte se jak slovo ne souvisí se sexem? To je dobrá otázka. 🙂 Velmi! Když po Vás partner bude chtít nějakou praktiku, kterou zcela odmítáte… Co mu v 90% případů odpovíte? Nechci. Jeho mozek to prochroupne jako „CHCI“, začne dotírat a už je oheň na střeše. A vy si potají sníte o tom, jaké by to bylo, kdyby nám ti muži rozuměli… Zkuste se příště vyjádřit ve smyslu: „Miláčku toto NE“, nebo to úplně otočte „Já bych raději toto…“
Milé dámy, nepřejme Vám nesnadné netrénování nepoužívání slova NE (vyškrtejte si předpony ne).
Také Vám chceme říci, že se nedá neříci, že bychom Vás neměly nerady:-)  
PS: Příště se podíváme na sexualitu a odpovědnost.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account