Milé léto,

*heart*

je načase, abych se s Tebou dnes rozloučila, protože příští dny a víkendy budu mít tolik práce, že bych se k tomuto obřadu nedostala a to by byla, myslím, velká škoda!

Když jsi začínalo, byla jsem vyčerpaná, smutná a nemocná. Chtěla jsem být jen doma, nikoho nevidět – a ano, přiznám se, měla jsem v plánu se litovat! Kdyby za mnou ten den, co jsem seděla v křesle a ronila slzy, nepřišla mamka a rázně mi neřekla, ať se už ksakru seberu, kdoví, jak by všechno bylo.

Bylo jsi bláznivé, krásné, okouzlující, bylo jsi léto, kdy se mi plnila přání!

*heart* Díky Tobě jsem potkala někoho úžasného, s kým mi je krásně, s kým jsem na stejné vlně. A vím, že my dva, já a on, spolu do knihy života napíšeme ještě velký příběh. Začali jsme ho psát první prázdninový den, kdy jsem odhodila strach a oslovila ho na koncertě. *heart*

Víš, když si vzpomenu, kolikrát jsem jen tak vzala auto a jela někam naslepo… Neměla jsem cíl, jen jsem se chtěla dlouho projíždět autem a pak někde objevovat nová místa. Kolikrát jsem ležela na louce, dívala se na nebe, nechala jsem se lechtat trávou a užívala jsem si to božské propojení s přírodou. Kolikrát jsem běhala lesem, tančila na louce v dešti, brouzdala se mokrou trávou bosky. Kolikrát jsem seděla na poli, kochala se pohledem na zlaté klasy a vlčí máky v nich. Kolikrát jsem šplhala po skalách, jen abych nahoře mohla nerušeně poslouchat zpěv ptáčků, být blíž slunci a pustit si nějakou nádhernou baladu. Kolikrát jsem šla pomoct mamce na zahradu a vztekala jsem se, že mě to nebaví a nesnáším zahrádku – a kolikrát jsem tam zašla hned po práci, jen abych mamce udělala radost. Kolikrát jsem před spaním poslouchala zurčení potůčku a kvákání žab z rybníka. Kolikrát jsem od milých lidí dostala nějaký milý dáreček, jen tak.

Bylo nádherné relaxovat v přírodě, daleko od lidí a mobilního signálu. Ale užívala jsem si i jinak. Nosila jsem barevné korále, rudou rtěnku a romantické účesy. Setkávala jsem se s lidmi, které jsem roky neviděla. Nakoupila jsem si kvanta oblečení a bot, které jsem prostě musela mít, i když je vlastně vůbec nepotřebuji. Kolik jsem vypila ovocných nealko piv a vykouřila borůvkových camelek. Kolikrát jsem si říkala, že jsem tak bláznivá, že mi snad nemůže být ani 28 🙂 Kolik nových receptů jsem vyzkoušela, kolik mejdanů končilo chvilku před tím, než jsem musela jít do práce….

 

Slovy nejde vyjádřit, jaké štěstí jsem zažívala, milé léto, ale Ty víš, že jsem vděčná za to, žes bylo takové, jako jsi bylo. Že jsem potkala JEHO, že mám skvělé kamarádky, že i situace, ze kterých jsem měla strach, dopadly dobře pro mě. Díky Tobě vím, že se pořád vyplatí jít dál. A díky Tobě jsou jizvy na mojí duši menší.

*heart**heart**heart*

 

 

 

 

 

 

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account