80

Zahajuji velký test obsahu dámských kabelek ! Přidáte se? 🙂
Včera rozpoutala jedna ŽENA s.r.o., Helena 😉  zajímavou diskusi na Facebooku o tom, co všechno žena může mít v kabelce. A že to mohou být mnohdy věci opravdu rozmanité!
Fotografie tohoto blogu zachycuje její kabelku (tu svou jsem se ještě neodvážila vyfotit :-)) – máme tedy možnost nahlédnout do kousku toho téměř nejsoukromnějšího koutku ženy (proto PŠŠŠT, je to jen MEZI NÁMI ŽENAMI! 😀 ).
Kabelky prý o nás mnoho prozrazují, ať už jde o jejich tvar, velikost, barvu či způsob jejich nošení. Internet je plný článků o tom, kterak byste ji měly nosit, abyste byly správně ŠIK! Zajímal se ale někdy někdo o to, jaké poklady skrývají kabelky českých žen? Co v nich v žádném případě nesmí chybět?
Od nápadu obvykle nemáme daleko k realizaci, a tak zahajujeme projekt
CO SKRÝVAJÍ KABELKY ČESKÝCH ŽEN! :-{}
Podělte se s námi o kousek svého soukromí! Vyfoťte nám obsah vaší kabelky a nahrajte ji do diskuse pod blogem. Napište nám, bez čeho se v kabelce určitě neobejdete, co jste naopak objevily jako zbytečné a co byste v kabelce ještě rády nosily, ale zkrátka na to třeba není místo …
Až shromáždíme pořádnou řádku fotek, uděláme si výstavku a věřím, že bude na co koukat! A vzájemně odhalíme, co nám v kabelkách chybí či naopak přebývá!
A velmi se těším také na to, že od vás dostanu tunu inspirace, co ještě do kabelky nacpat 🙂
Jitka

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account