113

 
Jedna moje přítelkyně mi asi před pár měsíci řekla tuto větu, když jsem se jí s něčím svěřovala a vznesla jsem otázku, co mám dělat, abych…
Můžete si dosadit cokoli svého. Každý denně procházíme chvílemi, kdy se musíme rozhodnout, jak s tou či onou situací naložit.

Když jsem tedy slyšela z jejích úst frázi “Co by teď udělala láska?”, nahrnuly se mi do očí slzy. Bylo to přesně to, co jsem potřebovala slyšet. Protože, hned jak jsem si uvědomila obsah slov této otázky, okamžitě jsem věděla, co udělat. A tak jsem šla a konala. V souladu s láskou.

Naše srdce je skutečný kompas, neomylná směrová tabule do míst, kde spočívá veškerá láska, dobro, krása, vděk a pokora. Do míst, kde jsme my sami v souladu se svým nitrem. 

Od té doby jsem tuto otázku nepřestala mít na zřeteli. Je univerzálně použitelná absolutně na všechno. Je takovým hlídačem našeho chování, když se třeba nakrátko necháme něčím unést v negativním slova smyslu. A že se to stává, víme všichni.

Takže co by teď udělala láska? Postavila by vás před zrcadlo a řekla: 
“Jsi jedinečná bytost, která sem přišla, aby tvořila a milovala. Nic jiného není smyslem života, než být spokojený v tom, co dělá tvůj život tím nejkrásnějším místem, jaké si dokážeš představit.” 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account