97

Zdravíme všechny ženy, které se nebojí být samy sebou. My už se taky nebojíme…
Rozhodly jsme se založit tento blog, kterým chceme inspirovat ty z Vás, které se snaží najít cestu ke svému JÁ. I my se momentálně nacházíme na cestě mít se rády a odměňovat naše tělo za všechno, co pro nás dělá.
To, že se ráno vzbudíme, můžeme se nadechnout a jít si do ledničky pro jídlo *smile* není samozřejmost, i když to spousta lidí takto vnímá. Naše tělo má neuvěřitelné možnosti a je na každém, jak se o něj stará. To, co tělu dáš, Ti mnohonásobně vrátí jak v dobrém, tak zlém.
Setkaly jsme se v době, kdy každá z nás procházela obdobím změny. 
BEty: Po neustálých vzestupech a pádech jsem se rozhodla vyloučit ze svého života pocity, že za všechny špatné věci kolem mé osoby můžu já. S tímto pocitem jsem žila již od malička. Ochranná slupka – arogantní, nepřístupné slečinky – mě už nebaví. Chtěla jsem se cítit v pohodě a nestresovat se. Jak je již zvykem, všechny tyto pocity se odrážely na mém těle i psychice. Proto jsem se rozhodla začít znovu a tentokrát pořádně. Najít cestu ke svému já, začít se mít ráda a brát věci s nadhledem. Stanovila jsem si cíl – zhubnout. Jelikož jsem už nějakou dobu pozorovala skvělé výsledky REbel, oslovila jsem ji. Přidala jsem se k ní a od té doby makáme na lepším JÁ.
REbel: Po návratu ze zahraničí, kde jsem pěkně nakynula, 😀 jsem se rozhodla pro razantní změny. Necítila jsem se ve svém těle dobře, ale nikdy jsem se nedostala tak daleko, abych se sebou něco udělala. Fajn, usměvavá holka, která na první pohled vypadá v pohodě, ale to všechno byla jen maska, za kterou jsem se skrývala. Nevěřila jsem si a to se odráželo na všem, co jsem dělala. Pak přišel zlom a rozhodla jsem se proměnit z pomyslné popelky na sebevědomou mladou ženu. Makala jsem na sobě a mé okolí začalo registrovat změn,y jak na mém vzhledu, tak na jistějším vystupování. Celou dobu jsem v tom však byla sama. Když mi napsala BEty, byla jsem nadšená. Každá jsme jiná a to je na tom to super.
Proto jsme tady! Chtěly bychom se s Vámi podělit o naši cestu a třeba Vás i inspirovat. 
Přejeme pěkný den a nezapomeňte NEJSTE V TOM SAMY! *heart*
Vaše BeReal *heart*

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account