Kyslíková kosmetika, to je revoluční, ruská kosmetická značka Faberlic.
Možná jste o ní ještě doposud neslyšeli, ale ručím za to, že o ní v budoucnu jistě uslyšíte. Společnost je v České republice zatím na začátku a pomalu si začíná získávat své příznivce.
Unikátnost této kosmetiky spočívá v kyslíkovém komplexu (Aquaftem®, Novaftem – O2™), na nějž má patenty, který je schopen dodatečně dodávat kyslík přímo do buněk pokožky. Díky tomu je pokožka svěží, zdravá, projasněná a viditelně mladší.
Společnost má vlastní výzkum a spolupracuje i s lékaři a lékařskou akademií v Rusku.
Mimo kyslík používá Faberlic ve svých produktech byliny, jako například chrpu, chmel, verbenu, dále granátové jablko a spoustu dalších plodů. Některé produkty tak obsahují 96-98% přírodních složek.
Vaše pokožka a vlasy tak dostanou všechny potřebné vitamíny, minerály a cenný bylinný komplex, včetně všudypřítomného kyslíku.
Co víc si přát? Faberlic je kosmetika, která funguje a je za velice přijatelné ceny! V jejím sortimentu kromě kosmetiky najdete také kosmetiku dekorativní, produkty pro miminka a dětskou řadu, ale také produkty a čističe do domácnosti.
Navíc z každého nákupu dostáváte peníze zpět a teď nově – při nezávazné registraci, jako zákazník : Uvnitř katalogu najdete ještě i kupóny na 50% slevu a další super dárky. A jak lze získat dárek? Stačí se zaregistrovat od 9. do 29. prosince a objednat z katalogu nejméně za 819Kč…za to si vyberete v lednu dárek v hodnotě 1105 Kč ???????? ..to je víc, než kolik stojí nákup ????‍♀️ ????
Chtěli byste získat dárečky nebo jen nakupovat se slevou? Podívejte se na online webové stránky Faberlicu ZDE>>>
ID konzultanta pro získání vaší slevy je:
 

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account