Spousta lidí už si nedokáže nastartování dne bez matcha tea představit. Dlouho jsem odolávala, ale i já jsem pochopila, že bez toho to nepůjde.
Nikdy jsem těmto výrobkům, co zaručují toto a ono moc nevěřila. Takže když jsem si kupovala první balení, tak jsem k tomu přistupovala dost skepticky. A ejhle, byla jsem mile překvapena, jaké účinky přicházejí. Pro mé potvrzení jsem vyzkoušela experiment, že zkusím měsíc vynechat, jestli to opravdu funguje, či jsem si účinky vsugerovala. Přesvědčila jsem se, že účinky přicházejí s matcha tea.
Balení je velmi praktické. Naporcované 2g sáčky, které jen smícháte s vodou. Nemusí se nic odměřovat. Pro přípravu jsou doporučovány 2 postupy – horký nápoj, studený nápoj. Za mě tedy Matcha Tea na způsob horkého čaje ne! Já upřednostňuji rozmíchání ve studené vodě. Barva není lákavá, jak temný brčál. Od toho se člověk musí prostě odprostit a na chuť si také musíte zvykat. Nijak zvlášť to nechutná. Ale co bychom pro to své zdraví neudělali.
Já osobně s tímto zázrakem startuji každé ráno a když jdu cvičit, vezmu si pře další nálož. Super je i jejich šejkr, který nabízí výhodně ke koupi 2 balení. Nikde to neteče a necáká, a můžete tak sosat při cestě za sportem.
Ve zkratce shrnu, co dělá matcha tea tak výjimečným?
    Je 100% zelený čaj rozemletý na jemný prášek;
  • Obsahuje jedinečnou a silnou skupinu antioxidantů;
  • Pomáhá uklidnit mysl – zvyšuje soustředění i paměť a zlepšuje náladu;
  • Jedna porce má stejné nutriční hodnoty jako 10 šálku zeleného čaje;
  • Snižuje hladinu glukózy v krvi a tím je ideální i pro diabetiky;
  • Podporuje schopnost Vašeho těla spalovat jídlo až 4x;
  • Snižuje cholesterol a cukr v krvi.

A je vám voda s práškem málo? Matcha Tea se dá využít při přípravě různých pokrmů.
Udělejte něco pro své zdraví, stačí kliknout na http://www.matcha-tea.cz/ a objednat!

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account