Milé ŽENY,

s radostí bych Vás chtěla seznámit, že Mlékárna Valašské Meziříčí, významný producent mléčných výrobků, navázala na tradici podpory mladých talentovaných sportovců a rozhodla se podpořit nadějného desetibojaře Jiřího Sýkoru.
Mlékárna se již v minulosti spojila s atraktivními osobnostmi, známými v rámci propojení se správnou výživou a zdravým životním stylem např. MUDr. Cajthamlovou. 😀
Druhým rokem také podporuje soutěž talentovaných mladých moderních gymnastek TJ Vodní stavby Praha Zelený pruh. Patronkou této soutěže je paní Dana Morávková. Na základě dosavadní úspěšné spolupráce v rámci propojování zdravé výživy a správného životního stylu podpoří vedle gymnastek i mladého atleta. Jirka Sýkora pravidelně produkty Mlékárny Valašské Meziříčí zařazuje do svého jídelníčku a oceňuje jejich chuť a kvalitu. Mlékárna Valašské Meziříčí již léta zakládá na tradici a vysoké kvalitě svých výrobků. Výsledkem jsou chutné výrobky podporující zdravý životní styl. *heart*

„Jiří Sýkora je mladý talentovaný sportovec, kterému zdravý způsob života a kvalitní strava nejsou cizí. Oslovili jsme ho tedy k dlouhodobé spolupráci, “ říká Zdeněk Bukovjan, Sales&Marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí.
„Na úvod této spolupráce jsme si pro naše zákazníky, ale i fanoušky Jirky Sýkory připravili soutěž o ceny související se sportem, zdravým způsobem stravování i zdravým životním stylem. Rádi bychom do ní zapojili co nejširší veřejnost i mladé lidi. Na výkon každého z nás má totiž strava velký dopad,“ dodává Zdeněk Bukovjan.

„Jogurty a kefíry z Valašského Meziříčí snídám téměř každé ráno,“ uvádí Jiří Sýkora, juniorský mistr světa v desetiboji z roku 2014. „Když mě Mlékárna Valašské Meziříčí pro spolupráci oslovila, produkty jsem znal a moc jsem se nerozmýšlel. Nejraději mám jahodové kefírové mléko a oříškový i čokoládový smetanový jogurt.  Těším se na všechny, kdo se s námi do soutěže zapojí, věřím, že výhry jsou nejenom lákavé, ale i prospěšné. A o to jde, nejenom ve sportu, především,“ dodává Jiří Sýkora.

Mlékárna Valašské Meziříčí podpořila také letošní závod Míly Morávkové v moderní gymnastice. Závodu se účastnil rekordní počet závodnic. Talentové závodnice z celé České republiky předvedly své sestavy na celkem 70 skladeb. Závod byl jak organizačně, tak i provedením na vysoké úrovni, tomu pomohly také sponzoři. Závod podpořila rovněž Dana Morávková, která se na něm aktivně podílí, jako vzpomínku a poděkování za práci své maminky, dlouholeté trenérky moderních gymnastek.

 

Jak se zapojit do soutěže? Info tady! 

 *gift**gift* Všichni, kdo rádi soutěží, mají rádi zdravé jídlo a také sport se mohou zapojit do soutěže, která bude probíhat od ledna 2017 prostřednictvím facebookových stránek Mlékárny Valašské Meziříčí a facebookových stránek vícebojaře Jiřího Sýkory. A také na webových stránkách mlékárny www.mlekarna-valmez.cz *gift**gift*

Hlavní cenou bude večeře/setkání s vícebojařem Jiřím Sýkorou, sestavení/úprava jídelníčku  pod odborným vedením, výrobky Mlékárny Valašské Meziříčí a konzultace s osobním trenérem. Podstatou soutěže je vymyslet zdravé olympijské/sportovní jídlo/nápoj,  vhodné pro desetibojaře Jirku Sýkoru, za použití výrobků Mlékárny Valašské Meziříčí. Soutěžící pošlou recept a fotografii, popřípadě video z přípravy pokrmu. Odborná porota složená ze zástupců Mlékárny VM, výživového poradce, osobního trenéra Jirky Sýkory a samotného Jirky Sýkory pak posoudí, které jídlo je nejzdravější a nejvhodnější a také nejchutnější pro vícebojaře Jirku Sýkoru. A všeobecně pro zdravý životní styl. Vtip a kreativita bude oceněn ve zvláštní kategorii.

 
Informace o Jiřím Sýkorovi::-D:-D
Jiří Sýkora je český vícebojař, juniorský mistr světa v desetiboji z roku 2014. První roky života strávil ve Vladislavi a nyní bydlí v Ptáčově. K atletice ho přivedl trenér Pavel Svoboda, který ho objevil na Vánoční laťce pořádané školou. Atletice se věnuje od svých 14 let. V roce 2011 v první dorostenecké sezóně vyhrál mistrovství republiky v desetiboji výkonem 6973 a nominoval se na mistrovství světa dorostenců do 17 let v Lille. Zde závodil v osmiboji a výkonem 5823 skončil sedmý.
V roce 2012, kdy se nekonala žádná mezinárodní dorostenecká akce, Jiří Sýkora vyhrál znovu mistrovství republiky výkonem 6854. V první juniorské sezóně roku 2013 zaznamenal velký výkonnostní růst a vyhrál mistrovství republiky v desetiboji výkonem 7521. Jiří Sýkora se tímto výkonem kvalifikoval na mistrovství Evropy juniorů v Rieti a zařadil se mezi favority na medaili. Před mistrovstvím Evropy vyhrál mistrovství republiky v dálce mužů výkonem 764.
Velké zlepšení zaznamenal již v hale v roce 2014, kdy vyhrál mistrovství republiky v sedmiboji a výkonem 5838 překonal český rekord Jana Kudličky. Před mistrovstvím republiky navíc absolvoval první seniorský sedmiboj na mezistátním utkání v Anglii a zaznamenal výkon 5530. V letní sezóně překonal na mistrovství republiky v Praze téměř o 300 bodů český juniorský rekord Tomáše Dvořáka výkon 8047 a s přehledem splnil limit na MS juniorů v Eugene. Před ním stačil absolvovat první seniorský desetiboj na Madeiře v rámci I. evropské ligy vícebojů. V závodě atakoval hranici 8000 a skončil výkonem 7927 na druhém místě. Zároveň splnil limit na seniorské mistrovství Evropy v Curychu. 16 dní po tomto výkonu zahájil desetiboj na mistrovství světa juniorů a hlavně díky povedenému druhému dnu a heroickému výkonu v závěrečném běhu na 1500m získal první mužskou juniorskou zlatou medaili pro ČR v nejlepším historickém výkonu v rámci juniorského desetiboje 8135 (absolutního juniorského světového rekordu 8397 dosáhl Němec Voss v rámci mužského desetiboje). V roce 2016 se Jiří Sýkora  zúčastnil Letní Olympiády v RIO DE JANEIRO. 
Nezapomeňte se zapojit do soutěže! 🙂 Ať jste spokojené se svou postavou.
Vaše Pavlína*gift**gift**gift**gift*

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account