142

Milujete nápoje Bubbleology, jste vášnivou uživatelkou Instagramu a k tomu využíváte iPhone? Pak mám pro vás skvělou zprávu. Tentokrát se můžete zapojit do kampaně s vaší oblébenou značkou Bubbleology a podpořit jí na Instagramu. Jak? Zapojte se do jejich kampaně v rámci mobilní aplikace Reward a vydělejte si. Je to jednoduché ;). Jak mobilní aplikace Reward přesně funguje se dozvíte v mém posledním článku > jak si můžete vydělat snadno a rychle na Instagramu.  

 

Co bude vaším úkolem? 
Bubbleology má novou limitovanou edici a na vás bude, abyste jim pomohli tuto edici představit. Tato limitovaná edice připomíná svou chutí vybrané sladké dezerty: HONEY CAKE (zelený čaj s příchutí medovníku), CHOCO DESSERT (zelený čaj, malina, jogurt a čokoládová přchuť) nebo FRUIT PIE (zelený čaj, kumquat, maracuja a vanilková příchuť). 

 

Jak se můžete zapojit do kampaně?
 

 • Stáhněte si aplikaci Reward v Apple Storu
 • Vyfoťte se s nápojem Bubbleology z limitované edice stylizovanou do běžného života (HONEY CAKE, CHOCO DESSERT nebo FRUIT PIE)
 • Fotku nasdílejte na váš Instagram, tagněte @Bubbleologycz, a do popisku k fotce se zeptejte, jak chutná Bubbleology vašim followerům, jakou oni mají zkušenost s Bubbleology, poraďte jim jaký jiny nápoj mají ochutnat a jaký nápoj máte vy nejraději
 • Poté nahrajte fotku do aplikace Reward a sledujte, jak vám fotografie vydělává

   

  Jaká bude vaše finanční odměna?
  Finanční odměna za kampaň pro Bubbleology je 0.25 Kč za každý lajk, který vaše fotografie získá a 0.1 Kč za každého followera, kterého máte na svém Instagramu. Máte-li například 5 000 followerů a vaše fotografie získá 500 lajků, pak vaše finanční odměna bude 500 Kč (za followery) a 125 Kč (za lajky). O vyplacení částky na svůj účet si můžete kdykoliv zažádat (min. vyplacená částka je 1 000 Kč). 
  Zapojte se do kampaně ještě dnes! Čím delší dobu jste do kampaně zapojené, tím více můžete vaši oblíbenou značku podpořit a vydělat si.

   

  Myslíte si, že nejste influencer?
  Pro nás je influencer každý. Do této kampaně se může zapojit každý, kdo má 0 až 40 000 followerů.

   

  Máte dotaz?
  Máte-li dotaz jako influencer, který se chce zapojit do kampaně, nebo jako značka, která by chtěla být více vidět na Instagramu a vytvořit si kampaň v rámci aplikace Reward, napište nám na info@reward.media nebo zavolejte na 606 771 767. 
  Krásný den,
  Lenka

 • ©2022 Ženy s.r.o.

  nebo

  Přihlášení

  nebo    

  Zapomenuté heslo

  nebo

  Create Account