Vodu dejte za okno už dnes v noci !! Úplněk nastává 11.4. v 8:08 ráno.
Nezapomeňte dnes na úplňkový rituál s vodou. Už včera v noci svítil krásně kulatý měsíc a dnes bude mít ty správné “grády”! Vodu si tentokrát dejte za okno už dnes v noci. Úplněk nastává zítra ráno v krásných 8:08 (jak harmonická čísla :D). Úplňková voda bude mít větší sílu právě v noci z pondělí na úterý.
 
Návod na úplňkový rituál:
Večer natočte do hrnce či jiné nádoby obyčejnou vodu. Dejte ji přes noc za okno a ráno a celý následující den ji popíjejte, omývejte s ní svůj obličej, tělo i intimní partie ;), prostě části těla, které chcete harmonizovat. Dejte ji i svým zvířatům. Budete mnohem čilejší, krásnější, budete bez problému spát a regenerace těla zrychlí. 
 
Úplněk 11. dubna 2017
je ve znamení vah. Váhy sebou přinášejí energii vztahů, tedy ledvin, močových cest, močového měchýře, žíly, kůže jako orgán doteku, slinivka, insulin, glukagon.
 
Energie čísla 8:
číslo 8 sebou nese naprostou rovnováhu, energii čisté lásky a harmonie. Kombinace čísla 8 a 0, například 008, 088, 080, 808 sebou nesou vzkaz od vašeho Stvořitele. Signalizuje, že blížící se konec určité fáze je součástí celkového Božího plánu. Je odpovědí na vaše modlitby a je v souladu s Jeho vůlí. Požádejte Boha, aby utišil veškeré obavy nebo starosti, které ve vás nadcházející změny vzbuzují. (zdroj Doreen Virtue Andělská čísla)
 

Chcete-li procvičit a očistit tyto vztahové orgány, doporučuju YOGU. Právě v úterý v mém yogovém studiu najdete plno hodin, které podpoří ledviny, močové cesty a očistí a detoxikují tělo a duši.

Studio YOGY Lenka Fučíková, Praha 10 – Královské Vinohrady

Více na : www.lenkafucikova.cz

Rozvrh a rezervace lekcí na : www.lenkafucikova.cz/studio-yogy

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account