Už mě nebaví ty praktické nákupy metráků mouky, cukru a zásob na přežití apokalypsy. Všechny trvanlivé potraviny už máme doma a kdykoliv může (v našem případě) manžel s rouškou na puse zajet do obchodu a nakoupit čerstvé suroviny.
Já většinou sedím doma. Začala jsem se bavit psaním textů na zakázku. Spojení příjemného s užitečným je pro mě psaní eroticky laděných článků. Leze na mě jaro, venku svítí sluníčko a všechno začíná kvést a já mám dostatek inspirace k psaní. Prostě mám (už zase) chuť na sex.
Po delší době jsem se konečně dostala „mezi lidi“ a sice do obchodu i já. Hlavu plnou myšlenek na článek, kterým jsem se právě zabývala. Fakt celkem „nemravnost“. Psala jsem o deepthroat, čili hlubokém orálním sexu. Prý se to trénuje pomocí banánů a okurek.
V oddělení ovoce a zeleniny jsem se najednou hrozně styděla si ty okurky, už připravené v igelitovém prezervativu koupit. Banány miluju a potřebuju je jíst kvůli obsahu látek zlepšujících náladu, ale odteď je zásadně budu jíst postupným ulamováním kousků a důkladným rozžvýkáním.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account