Nošení kontaktních čoček má bezesporu mnoho výhod. Jednou z nich je pohodlí během sportu.
Určitě se vám to již párkrát stalo, chcete si dát fotbálek s přáteli, ale řešíte dilema, zda si ponechat brýle a dobře na hru vidět, ale riskovat jejich poničení, nebo hrát bez brýlí a spoléhat na to, že nepřivodíte úraz ani sobě, ani přátelům.
I pro vás jsou tudíž kontaktní čočky výhrou. Jejich nasazení je jednoduché, při nošení je v oku necítíte a navíc skvěle uvidíte. A to je jen špička ledovce výhod nošení kontaktních čoček.
Dámy tuto vymoženost jistě také velmi ocení, kdo by chtěl běhat, tančit či provozovat pilates v obavě, že brýle mohou při neopatrném pohnutí hlavy sklouznout a snadno se rozbít. Kontaktní čočky vám navíc skvěle rozšíří zorný úhel, všichni, kdo nosí brýle, jistě znají ten nepříjemný pocit ohraničení obroučkami, které může být právě při sportu velmi nepraktické.
Pohodlnost při nošení čoček jistě ocení každý vášnivý sportovec. Lyžaři si mohou bez obav nasadit ochranné lyžařské brýle a vydat se na svah, plavci v bazénu uvidí dál než na špičku nosu, adrenalinoví sportovci se mohou bez obav strachovat pouze o své životy a nemusí si dělat starost s tím, jestli jim náhodou při seskoku padákem neupadnou brýle. Cyklisté jistě ocení, že je při nošení přilby během jízdy neotravují občas bolestivě se zařezávající obroučky brýlí do tváří. A výhod lze jistě najít mnohem víc… Plavci, basketbal a fotbal hráči často používají kontaktní čočky.
Pokud si vyberete správný typ čoček, nemusí vás nyní při sportu omezovat ani sluneční brýle, čočky s UV-filtrem si sluneční paprsky hravě pohlídají.
Tak co, vyzkoušíte nošení kontaktních čoček při sportu i vy?
 
 
Pokud chcete kontaktní čočky vyzkoušet, zapojte se do testování ZDE a získejte 14denní kontaktní čočky zdarma!

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account