174

Že je střevo základem našeho celkového zdraví věděly už tradiční léčebné systémy a potvrdila si to i moderní medicína. Zvlášť teď na podzim náš jídelníček, stres a celkový životní přístup rozhoduje o tom jaká bude naše imunita přes zimu a jaká míra jarní únavy. Pokud je jakkoli oslabena kvalita trávení, problém se přesouvá do oblasti střev. Co nezvládne střevo projeví se v jiné oblasti těla, naše pokožka je jednou z nich. A tady nepomohou krémy a kortikoidy. Řešením je odstranění PŘÍČINY potíží. Na příkladech klientských příběhů vám ukážu, jak efektivně odstranit problémy s pletí či ekzémem. Pracuji celostně s vhodnou úpravou stravy a biorezonancí. Jde o metodu s využitím kvantové fyziky, kdy přístroj dokáže rozeznat patologické neboli špatné vlnění našich konkrétních orgánů a napravuje celé dráhy těchto orgánů.
 
V těle je vše propojeno
Oslabená kvalita trávení vede ke kaskádovým potížím, kterou klienti nemusí nutně fyzicky vnímat. Chronické dráždění střeva vede k určitému subklinickému zánětu, a to se projevuje:
1) jednak změnou mikrobiálního osídlení střeva,
2) jednak poruchami vstřebávání živin
3) a poruchou střevní bariéry, kdy dochází k tzv. syndromu propustného střeva, kdy do těla přes střevní stěnu přecházejí látky, které by ve střevě vůbec neměly vzniknout, a pokud vzniknou, tak by měly střevem odejít.
Nejde o to, že něco sníme a je nám těžko. Ale je to podklad imunitních a autoimunitních poruch, alergií a různých metabolických poruch. Ty mají vždy multifaktoriální příčinu, ale oslabená kvalita trávení je vždy v jejich pozadí.
 
Posílením střeva se zlepší i emoční rovnováha
Každá energetická oblast v těle je propojena s konkrétní emocí. Oblast střeva je obecně spojena s emocí smutku. Patří sem ale i méněcennost, sebelítost a deprese. Ze zkušeností klientů vím, že s postupným odstraňováním příčin jejich chronických potíží v konkrétní oblasti se současně zlepšuje i jejich emoční nastavení. Pociťují fyzické i psychické uvolnění a snižuje se vnitřní emoční tlak. V případě v oblasti střeva je to právě pocit větší radosti, které si všimne i jejich okolí. Jestliže se totiž odstraní tyto energetické přetlaky způsobené konkrétní zátěží (např. plísně, bakterie, viry, intolerance potravin atd.) v těle, člověk se začne úplně jinak cítit a tedy chovat. Neboť s posilováním oslabené oblasti se zlepšuje i emoční rovnováha s ní spojená.
 
Biorezonance – léčení příčin nejen kožních problémů
Na příkladech klientů z mé praxe vám ukážu, jak funguje celostní přístup – tedy léčení kořenových příčin nikoli symptomů nemoci. Biorezonance je neinvazivní a relaxační metoda, která je velmi efektivní při řešení chronických i akutních potíží. Přístroj dokáže rozeznat patologické neboli špatné vlnění našich konkrétních orgánů a napravuje celé dráhy těchto orgánů. Příznivě působí na psychiku a vyrovnává emoce. Na základě energetické diagnostiky eliminuje zjištěné zátěže a toxiny (mikrobiální, chemické, emoční, těžké kovy, zátěž z očkování apod.), které v těle způsobují nerovnováhu.
Během času, kdy probíhá konkrétní terapie na biorezonančním přístroji Bicom, klientům současně doporučím, jak upravit stravu pro podporu oslabených oblastí vzhledem k jejich aktuální kondici a tam, kde je to vhodné je také učím techniky práce s dechem pro uvolnění v oblasti břicha a celkově mysli.
 
PŘÍKLADY TERAPIE PŘÍČIN V OBLASTI KŮŽE:
Atopický ekzém, 17 let
Dlouholeté potíže s bolestivým loupáním kůže na rukou a prstech. Po 3. terapii v průběhu čtyř týdnů byla pokožka zdravá. Během terapií jsem provedla eliminaci plísní, bakterií, zvýšení toleranční hranice lepku a mléka a biorezonanční regeneraci střeva + úprava stravy
Masivní plíseň po celém těle, 51 let
Půl roku trvající svědivá kožní plíseň v masivním rozsahu. Provedla jsem eliminaci plísní, chronické boreliózy, která byla v pozadí, uvolnění energetických blokád, regenerace střeva, posílení zažívání + úprava stravy. Po třech terapiích, které byly v průběhu dvou týdnů, ztrácejí skvrny od středu sytost, vytrácí se svědivost, na rukou, kde byla tvrdá kožní krusta kůže změkla a zesvětlala. Terapie pokračují.
Atopický ekzém, 4 roky
2 roky trvající svědivý atopický ekzém v podkolenní a loketních jamkách. Provedena eliminace zátěže z očkování, zvýšení toleranční hranice lepku a mléka, uvolnění emočních blokád a biorezonanční regenerace střeva + úprava stravy
Další příklady léčení příčin jiných chronických potíží najdete na zdravesnicole.cz v sekci Klientské příběhy.
V příštím článku se zaměřím jak posílit dlouhodobou imunitu léčivou stravou.
Mějte hezký den:-)
Nicole
 
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account