163


Začalo jaro a vy opět přemýšlíte, jak shodit přebytečná kila? Ze všech možných stran se na vás valí nabídky a nejrůznější zaručené recepty, jak mít do léta skvělou figuru? Vyzkoušejte českou proteinovou dietu s minimálním rizikem jo-jo efektu, jejíž novou tváří se stala herečka Jana Paulová. Nejenže se do léta vrátíte na svoji původní váhu, ale navíc koupí vybraných výrobků přispějete na dobročinné aktivity občanského sdružení Změň můj osud.

Tento dietní program kombinuje proteinovou dietu ve formě instantních proteinových jídel, neomezenou konzumaci zeleniny a odborného výživového poradenství. Je určena všem, kteří chtějí být nadále aktivní a jsou připraveni změnit svůj životní styl.

„Dodáním kvalitních bílkovin a zároveň omezením konzumace cukrů a tuků je v těle navozen proces ketózy, díky níž dochází k rychlé redukci hmotnosti“, vysvětluje MUDr. Pavel Macura a dodává: „Při proteinové dietě nejsou povoleny žádné další sacharidy ani jiné formy tuku. Vysoký příjem kvalitních  bílkovin zároveň ochrání spalování svalové hmoty.“

Koupí vybraného produktu ze základní nabídky KetoDiet Element (balení Element, Element Chocolate, Element ForMen) z každé dózy přispějete 10 Kč na účet občanského sdružení Změň můj osud.

„Cením si každého, kdo se v současné době snaží hledat cesty, jak pomoci lidem, kteří to nejvíc potřebují. Když přišla nabídka na spolupráci se společností Exceptionall, výrobce proteinové diety KetoDiet, bylo mé rozhodnutí snadné. Sdružení Změň můj osud své aktivity v Indii neustále rozvíjí a každá finanční pomoc je vítána,“ říká Jana Paulová.

Tagy:

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account