Před nedávnem jsem si na zdejším portálu měla možnost za nasbírané body vybrat v dárcích několik pleťových krémů, kterou jsem opravdu uvítala.

 Pleťový krém je jeden z mála kosmetických přípravků, které opravdu pravidelně používám.

S touto slovenskou kosmetikou DULCIA natural to bylo mé první osobní setkání. Dohledala jsem si tedy více informací k firmě i na internetu. Zde pak je možno se dočíst, že v každém přípravku DULCIA natural se nachází 100% aktivních látek přírodního původu. Výrobky neobsahují žádné umělé stabilizátory či nebezpečné konzervanty. Za studena lisované oleje a másla pocházejí od ověřených producentů, téměř všechny pak z bio produkce. Certifikáty kvality jednotlivých ingrediencí jsou zárukou jejich čistého původu a složení, šetrného zpracování, skladování i expedice.

Vývoj a výroba kosmetiky DULCIA natural probíhá ve velmi přísném režimu. Každý produkt je dělán ručně v limitovaném množství. Firemní filozofií je přinášet na trh živou, kvalitní a vysoce účinnou kosmetiku, která zároveň respektuje přírodu.

Jako druhý v pořadí jsem tedy vyzkoušela DULCIA Natura – Výživný krém s vitamínem F a lipidy

Na první pohled mne zaujala barva krému. Doposud jsem na pleť měla jen přípravky bílé barvy a najednou na mne z dávkovače vykoukl krém lehce zelený. Je pravda, že na jeho vůni jsem si musela zvyknout, já z něj z počátku dost cítila konopí, které mi nijak zvlášť nevoní, ale šlo spíše o zvyk.

Jedná se o hutný a velmi výživný krém, který poskytuje intenzivní péči o suchou, namáhanou a zralou pokožku. Okamžitě vyživuje, výrazně zpomaluje její stárnutí, zanechává ji vláčnou a hebkou. Intenzivní až regenerační krém obnovuje jemnost a pružnost pokožky.

 Konopný olej má výrazné antioxidační účinky, působí proti předčasnému stárnutí pokožky. Působí protizánětlivě a zklidňuje. Olej z mrkvových semen s vysokým obsahem provitaminu A pokožku tonizuje a je vynikající prostředek proti ochabování pleti. Předchází tvorbě vrásek a velmi účinně působí na suchou pokožku.

Každopádně pro mě zajímavá zkušenost a naprostá spokojenost s tímto výrobkem.

Tímto i redakci mnohokrát děkuji, jaké pěkné dárky pro nás zajišťuje.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account