94
Novinka od Nivei – tělové mléko do sprchy hydratační a výživné
Abych byla upřímná, když jsem viděla poprvé reklamu v televizi na toto mléko, vůbec mě neoslovila a říkala jsem si, že to je další výmysl, jak se může tělové mléko přece aplikovat a potom umýt! Ale když jsem poprvé mléko vyzkoušela, byla jsem více než jen potěšená! A to, že jsem velmi náročná na tělové mléka, protože mám suchou pleť. Pokud vás oslovilo toto tělové mléko z reklamy, určitě utíkejte do drogerie.
A jak se tohle mléko vůbec používá? Není to vůbec tak těžké, jak se zdá!
Tady máte “návod k použití”. Stačí se jen umýt, jak jste zvyklí, opláchnout a aplikovat toto mléko a opět opláchnout. A je hotovo! Je to snadné a rychlé.
Možná si teď říkáte, že je hloupost omýt tělové mléko – jak by pak mohla být pleť hydratovaná ? Věřte mi, že i já jsem si to samé říkala. Když jsem tělové mléko vyzkoušela poprvé, říkala jsem si “wow, tak tohle je pecka”. Vážně mě to velmi potěšilo, že jsem měla možnost toto mléko vyzkoušet. Dostala jsem k recenzi jak výživné tak i hydratující – mě více sedlo to výživné. Pleť jsem po něm měla mnohem více hebkou, než po hydratačním mléku. Ale myslím, že toto záleží na typu pokožky. Obě mléka velmi příjemně voní – jemně, ne moc a ne málo. Pokožka vydrží hydratovaná i celý den, pokud si ho aplikujete ráno tak vám vydrží až do večera. Tato novinka mě velmi překvapila, a to v dobrém slova smyslu. Doporučuji všem, kteří chtějí vyzkoušet něco nového!
A pokud nechcete čekat, v drogeriích tělové mléko seženete ve dvou variantách – 250ml za 110 Kč (zde) a 400ml za 164 Kč (zde)
Hodnocení : 10/10

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account