72

Vzpomínáte si, kdy jste na sobě poprvé uviděla známky začínající celulitidy? Mně se to stalo zrovna nedávno. Stojím si tak před zrcadlem, natírám si nohy krémem proti striím (ano, ani těm jsem neunikla)…a najednou – jako mávnutím kouzelné hůlky – důlky…spousta důlků, které byly viditelné při zmáčknutí kůže. Pro hubeňoura jako jsem já – celkem velký šok! A to nepomohlo ani opakování si té “kouzelné větičky”, že celulitidu má přece každá.
A tak začal můj boj s touto noční můrou.
Problém je v tom, že celý den doslova “jen sedím na zadku”. Sport je pro mě neslušné slovo a k nějakému aktivnímu odpočinku se o víkendu málokdy dostanu. Nějaké ty příležitostné procházky po lese s přítelem, to se snad ani nedá počítat. Někdy mě to popadne (jako třeba nedávno – 30 dní dřepů) a doženu se k nějakému cvičení, ale to jsou jen “nárazovky” – nic, co by mělo nějaký výsledek.
 
Rozhodla jsem se tedy investovat do kosmetických produktů, které slibují “zatočit s celulitidou”. Clarins Body Lift Cellulite Control používám už druhý týden.
 
Účinky deklarované výrobcem:

  redukuje celulitidu,
  brání vzniku nové celulitidy,
  posiluje celkovou pevnost pokožky,
  zlepšuje krevní mikrocirkulaci,
  hydratuje,
  vyhlazuje a zeštíhluje pokožku,
  zanechává pokožku příjemně hebkou.

Nějaké extrémni zlepšení zatím nenastalo, ale pokožka je po aplikaci pěkně “napnutá”. Produkt má “chladivý efekt”, který se nemusí zamlouvat každému – mně osobně nevadí, právě naopak. Jeho parfemace je velice silná, svěží. Tento cream – gel má lehké, nemastné složení. Uvnitř balení naleznete letáček s postupem, jak vtírat produkt do pokožky (uff, člověk by netušil, jaká to může být věda:-)). Jako bonus jsem dostala švihadlo a CD s cviky. Inu, uvidíme, jestli Clarins dokáže zlepšit vzhled mé pokožky.
Tento produkt si můžete zakoupit v parfumerii Sephora (nebo na e-shopu wwww.nakupnicentrum.cz) za cca 1200 Kč. Určitě bude ale k dostání na více místech.
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account