Kamarádka vyslala na místo činu manžela s tím, ať jede s Adamem okamžitě do nemocnice na kontrolu.Manžel však na místě usoudil, že to asi nic nebude, kluk přece něco vydrží a i když Adam omdléval a viděl dvojmo, otec „znalecky“ určil diagnózu – kluk se jen narazil a čaj s paralenem to spraví.
Když dorazila kamarádka domů a viděla zvadlého Adama a manžela, kterak v klidu mastí karty na internetu, myslela, že zemdlí taky. V nemocnici pak Adamovi zjistili těžký otřes mozku a 2 naražená žebra a týden si tam poleží.
Jedna kolegyně v práci měla doma také chlapa „medicinmana“. Když byla na školení, volal jí pozdě večer, že jejich dcerka Maruška šíleně kašle a jestli to nemůže být zase bronchitida. Kolegyně dala pokyn, ať dá dcerce sirup proti kašli a natře jí hrudník sádlem (osvědčená metoda kolegyně) a přikryje ho igelitem s tím, že druhý den se ze školení vrací, vyhodnotí situaci a převezme léčbu pod svou kontrolu.
Druhý den přijela a viděla Marušku, kterak chodí po domě v pyžamku, na jehož horním díle je mastný flek (manžel mazal sádlo na pyžamo, že to má být na kůži mu nebylo důrazně řečeno!) a přes pyžamo měla růžovou pláštěnku s krtečkem, aby byla holka teda jako pod igelitem.
A do třetice, kamarádka Věrka měla roční dcerku, které píchali ouško. Byl listopad, kamarádka byla pryč a doma hlídal dcerku manžel. Vpodvečer se rozhodl, že s ní vyrazí za kamarády, dcerku tedy oblékl po svém. Nedal jí ale čepici, protože Valérie „měla přece dlouhé mikádo a v té přiblblé teplé čepičce s Mikymauzem vypadá jako debílek a zas tolik zima nebylo“…Valinka dostala další den ještě angínu…
Zjistila jsem, že nejlepší doktoři jsou chlapi, vždycky rozhodnou všechno hned a  okamžitě jsou schopni určit diagnózu. Nedivím se všem těm „manželkám LÉKAŘů-všeználků“ , že pak ty chlapy mají chuť přizabít, zastlat do postele a léčit po jejich způsobu – „po chlapsky“!
A jaké zkušenosti máte s léčením chlapů vy?
Srdečný pozdrav všem ženám sro:-) KK
 
(Pozn.:psáno i pro iDnes a OnaDnes)