102

Mladý ječmen – zelený drink plný života


 
Určitě jste již něco málo slyšeli o zázračném a brčálově zeleném nápoji. Pokud ne, měli byste se s ním seznámit. Jde o vysušenou šťávu z ječmene, která je 100% přírodní a obsahuje biologicky aktivní látky. Já osobně už si nedokážu svůj denní jídelníček bez této dobroty představit. Poprvé, když jsem se s Mladým ječmenem setkala, nechutnal mi. Říkala jsem si: ,,Tak tohle rozhodně pít nebudu!” Stačilo několik dní a odhodlala jsem se znovu. Nebylo to tak strašné a dnes jsem ve fázi, kdy se na ječmen těším. Proč? Dělá mi dobře. Ječmen Vám totiž může v mnoha případech zlepšit zdravotní stav. Je to dobrý pomocník při hubnutí, jelikož odstraňuje překyselení organismu. Ječmen také čistí, zasytí, zlepšuje krevní obraz (což už  mám u několik členů rodiny vyzkoušeno), zlepšuje pleť (3x hurá), trávení, posiluje imunitu a prospívá také diabetikům.
Dospělý člověk by měl v ideálním případě užívat čajovou lžičku 2 x denně. Důležité je dbát i na přípravu – ječmen nesmí přijít do kontaktu s kovem kvůli ztrátě chlorofylu a dalších vitaminů. Sypká směs se zalévá studenou či vlažnou vodou. Ječmen mohou užívat také děti. 
Na trhu je možné zakoupit balení ječmenu od různých prodejců. Výběr je na Vás. Pokus, zda jste nakoupili dobře můžete udělat takový, že dobře rozmíchaný ječmen necháte např. hodinu stát ve skleničce. Pokud bude stále stejný, je kvalitní. Já osobně užívám Green Ways a jsem velmi spokojená.


 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account