136

Běžte také! Stojí to za to! Víte, kde se právě nachází štafetový kolík?
MAMINY RUN odstartoval v květnu na Kladně. Štafetový kolík prošel rukama již stovkami žen a podíval se do různých koutů republiky. Co běh, to jiný příběh a zajímavé účastnice. MAMINY RUN je prostě pro všechny aktivní maminky, které rády tráví čas na čerstvém vzduchu a chtějí poznat stejně naladěné ženy ve svém okolí. Kdepak se štafetový kolík nachází teď?
Září patřilo a ještě patří Praze. Pražské maminky měly o MAMINY RUN takový zájem, že se výjimečně běželo každý týden (Dubeč, Petřín, Zdiby, Vysočany). Jinak se dodržuje rozmezí mezi běhy 14 dní. 4. 10. se štafeta stěhuje na Hanou do Olomouce. Nejnovější info na www.facebook.com/maminyrun?fref=ts
Můžete se přihlásit a zúčastnit se ještě posledního zářijového běhu v Praze, který odstartuje na Fitness louce ve Vysočanech 28. 9. v neděli. Sraz v 9:00. Startovné 200 Kč, ve kterém je krásné “závodní” tričko s logem projektu. Patronkou běhu je atletická trenérka Dita Franklová, která se věnuje hlavně malým dětem a jejich pohybovému rozvoji.
Každá štafeta je unikátní, jiná, protože do ní každá patronka dá něco ze sebe. Dita si připravila den pro celou rodinu. Nejdříve poběží trasu 5 kilometrů maminky bez kočárků a poté maminky s kočárky. Ty ji budou mít o něco kratší. Na své si přijdou i děti a tatínkové. Na ty čeká víceboj a dětský závod na 1 kilometr. 

Myšlenku nikdy nekončící štafety podporují i slavné maminky jak z řad sportovkyň (Kateřina Emmons, Kateřina Baďurová Janků), tak i ze světa celebrit. Na Petřín 13. 9. přišla podpořit myšlenku projektu i produkční Olga Menzelová, zapřisáhlá sportovkyně a bývalá atletka, ač pouze pasivně. Proč a kdo ji zastoupil? 
„Moc ráda jsem se zúčastnila běhu MAMINY RUN, byť tentokrát jen pasivně. Mám virózu a bolesti v krku, takže i oněch 5km by bylo dost náročných. Ale náš rodinný klan zastoupila čivava Anička, která celou trasu úspěšně uběhla. Možná to pro ni bylo i málo. Se mnou běhá dvojnásobnou trať.”
Jak dopadly Vysočany, kolik dohromady spolu maminky naběhaly, již brzy na blogu 🙂
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account