Je to téměř měsíc, co jsem se rozhodla napsat víc o festivalu Evolution, na který jsem si vytestovala vstupenku, poděkovat Ženám s.r.o.  a podělit se s vámi všemi o zážitky. A i když nevím, kolik lidí čte hodnocení po testování a pamatuje si, že jsem tam něco slíbila, já si to pamatuji :-).
Pro strávení zážitků obvykle potřebuji více času než pro strávení jídla.:-)
Když jsem před rokem jela do Brna (pro výrobky k testování), netušila jsem, jak moc ta cesta změní život nejen mně, ale spoustě dalších lidí. To co následovalo, bych přirovnala k zázraku. A tak jsem ho očekávala i tentokrát, když jsem díky Ženám s.r.o. jela do Prahy. Tohle je na jiný článek. Rozhodně však mám za co Ženám s.r.o. poděkovat. Jakoby na mne skrze Ženy s.r.o. čekal impulz, který obohatí nejen mne, ale i mnoho dalších lidí. (Tak to bylo minule, důsledky této cesty ještě úplně neznám :-))
A teď už k festivalu.  Je tam toho opravdu hodně k vidění a slyšení. Jeho rozlehlost mne překvapila, i když jsem si dopředu vše prohlédla na internetu. Jak jsem psala do hodnocení: plánované přenášky, na které jsem se těšila, jsem neabsolvovala pro velký hluk. Jinak ale před organizátory akce hluboce smekám.
Další řádky berte prosím tak, že jsou o mně, o mojí zkušenosti a mých názorech. Tím chci říct, že mi nikdo neplatí za reklamu, a koho zmiňuji, tak ze své vůle a vaše zkušenosti a názor by mohli být zcela a naprosto odlišné.
Jako první jsem se zastavila u stánku firmy  Yan. (http://www.yan-natural.eu/) Je to firma, která vyrábí v Arménii marmelády, džusíky, ale také třeba baklažánovou pomazánku a další zeleninové míchanice. Ochutnala jsem a byly to vážně mňamky. Hledali někoho, kdo by to v Čechách prodával. Byli milí. Chce-li se vám, tak neváhejte a můžete zásobovat zdravé výživy (je to bio a veganské).
Pak jsem se zastavila u stánku Energy (http://www.energy.cz/cz/). Výrobky používám hódně dlouho a jsou super, ale ještě nikdy jsem si je nenechala vytestovat na EAV přístroji. Tak jsem to tentokrát udělala. Překvapená jsem nebyla a když nejsou jiné způsoby, tak je ten přístroj dobrý.
Třetí stánek, který mne zaujal, byl firmy AVS Galaxy. (http://www.psychowalkman.cz) To bylo super. Paní mi pustila program, který se jmenoval kočičí spánek. Byla  jsem totiž vstáváním a cestou utahaná a potřebovala jsem vzpružit. A fakt jo. Po pár minutách. Byl to nějaký nový typ přístroje, no cena je trochu vyšší (pro mě), takže zatím zůstanu u svých dvou starších přístrojů. Pokud však doma žádný nemáte, doporučuji vyzkoušet a pořídit. Účinky psychowalkmanů jsou skvělé.
A dál to vezmu na přeskáčku:
Miluji knihy a tak mne přilákal stánek Synergie (https://www.synergiepublishing.com/). Našla jsem tam skvělou knihu pro přítele o mužských rituálech. Paní mi knihu podala v taštičce. A tady jsem zažila opravdu překvápko. Když jsem se do taštičky podívala, našla jsem tam ještě další knihu jako dárek. Ale ne nějakou ledajakou, ale tu, o které jsem nedávno přemýšlela, jestli si ji mám pořídit.
Velmi mne zaujalo nakladatelství Madalbal (https://knihy.madalbal.cz/), o kterém jsem neměla příliš tušení. U stánku byla velice milá paní a nabídka nakladatelství je také taková. Krásné kartičky s citáty. Mám tyhle inspirativní kartičky moc ráda.
Opravdu moc se mi líbily mandaly Zuzany Krulové. Líbila se mi i ona. Milá, sympatická, drobná a skromná. Ty její mandaly jsou naprosto snové a úžasné. Najdete je tady http://zuzanakrulova.cz/, ale ve skutečnosti jsou ještě krásnější. A krásný je i její příběh.
Vyzkoušela jsem i stresoměr u stánku Dianetického centra. Výsledky byly šílené (jako že jsem v hrozném stresu) – to jsem fakt byla, protože jsem právě prošla zónou mytí vodou z Gangy, leštění bot a kabelky a léčivých metod, kde jsem svými dotazy nějak rozčilila pána, který je prezentoval a sympatická slečna, s níž jsem původně mluvila, mne už nějak nedala dohromady. Utíkala jsem právě uličkou věštců a kartářů když jsem uviděla stánek Dianetického centra a zakotvila v něm pro obnovení sil. Také jsem si tam nakoupila. Dokonce i to, co už měli vyprodané. Všechno mi pak poslali a samozřejmě nejen to, ještě jsem dostala dárky navíc.
A ještě něco, co mne okouzlilo. Byli kousek od vchodu.
Stánek, kde nic neprodávali, ale upozorňovali na krásu přirozené spolupráce. Na dávání a přijímání. Mimo jiné jsem dostala placku „Spočívám v proudu dávání a přijímání“. Tenhle stánek s dobrovolníky prosazujícími skvělou myšlenku mne opravdu hodně zaujal a na tuhle stránku se určitě podívejte:  https://www.hearth.net/cs/
A tímhle krásným zážitkem tento článeček končím. Hodně jsem toho vynechala a psaní mi nejde. Jsem spíš mluvící než psací.
Závěrem chci poděkovat. Jsem teolog, proto na prvním místě Bohu. Hned vzápětí těm, skrze které se projevuje, a to jsou i Ženy s.r.o. Děkuji za ten lístek. Děkuji.
P.S.  Doporučuji s sebou někoho, kdo bude nosit věci. Já ty knihy nemohla unést.:-)
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account