173

Měla jsem tu čest vyzkoušet vzorky krémů CeraVe hydratační krém a Cerave SA zjemňující hydratační krém. Oba krémy jsou neparfémované, což já osobně vítám. Čím méně chemie, tím lépe. Na fotkách můžete vidět, jak oba krémy vypadají. Dali jsme si doma soutěž o nejhezčí obrázek.
Nejvíce vyzkoušený máme zatím tmavě modrý, tedy hydratační krém. Roční dceři se začal dělat ekzém okolo narozenin. Jsou to takové suché červené flíčky po celém tělíčku mimo obličej, nárty a ruce. Když ekzém trochu ustoupil a měla jen hodně hrubou kůží, tak jsem ji namazala tímto krémem a problém byl v podstatě ihned pryč. Krém je příjemný na dotek, hezky se rozmazává a hlavně se rychle vstřebává. Působí v podstatě okamžitě. V současnosti nemá dcera po těle téměř žádný ekzém, jakmile ji začalo pár flíčků, tak jsem namazala tímto krémem a ihned jsem viděla, že blednou. Dlouhodobý efekt musíme ještě vyzkoumat, zatím používáme třetí týden.
Druhý krém jsem zatím zkoušela párkrát. Krém není určený pro ekzematickou pokožku, protože by mohl štípat. Je ale určený třeba pro cukrovkáře. Dceru s ekzémem opravdu štípe, dcera bez ekzému byla moc spokojená.
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account