Krásná slečna- sada na problematickou pleť

Tato sada je určena pro znečištěnou, problematickou a mastnou pleť, s rozšířenými póry a sklony k tvorbě akné a ekzémů. Takže pro mě jasná volba tenhle “přírodní zázrak” vyzkoušet. Jelikož jsem chtěla dát pleti šanci se dát pořádně do kupy, přestala jsem po letech s používáním make-upu, který jak je známo ucpává póry a nedává tím pádem pleti prostor “dýchat”. 

 

1. krok čištění : čistá pleť je základ všeho takže ráno a večerbez odmlouvání pěkně vyčistit (odlíčit). Žádný takový, že příjdete pozdě domů a odbudete to jen vlhčeným ubrouskem!

2. krok maska: Tu si samozřejmě nedávám denně, ale jen když se cítím unavená, to si jí pak dám i večer. Necháte 3minutky působit a opláchnete. (Pokud si jí dáváte ráno tak jako krok jedna, na nevyčištěnou pleť!)

3. krok sérum: to si dávám 2x denně přímo na pupínek, nechám chvilku zaschnout a jde se dál…

4. krok krémy: denní + noční u tohohle asi vysvětlovat nemusím. 😀 Ale zmíním aspoň, že nemusíte mít nutně oba dva, protože ten “denní” se jmenuje Denní i noční, ale já to mám zvlášť, prostě pro pořádek. (Jsem horznej pedant, žejo 😀 )

Závěrem: Každý pleť je jiná, tím pádem potřebuje odlišnou péči. Ta moje je bohužel mastná, se sklony k pupínkům a ještě ke všemu citlivá. Za 25let jsem vyzkoušela spousty produktů, protože co pomůže jednomu, nemusí bohužel pomoc i Vám. Teď už to budou cca 2 měsíce co tuhle sadu denně používám, jak jsem zmínila již v úvodu, aby byl výsledek co nejlepší, přestala jsem se líčit. Ještě je třeba říct, že zanícený organismus (a pleť) se musí vyčistit, takže z kraje to šlo všechno na povrch, ale jak víte z mého instagramu (instastories) tak jistě víte, že je má pleť zdravější a “čistější”. Takže já jsem spoko!

 

 

 

PS.: Celý článek včetně fotografíí naleznete u mě na blogu. 🙂
♥Lucija
@nobodyslisten

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account