82

Všimla jsem si, že je celkem málo recenzí na kosmetiku Clinique v českém jazyce, takže…to napravíme, ne? 🙂
Většinou se držím nepsaného “pravidla”, že čím dražší produkt, tím viditelnější výsledek, jenž se rychleji dostaví…
Nejsem bůhvíjaká “fajnovka”, ale preferuju dražší kosmetiku. Jistě, i mezi levnějšími produkty mám své favority (v nějakém z následujících příspěvků “odtajním”, které to jsou:-)).

Korekční krém Even Better:
Z pěti možných hvězdiček by ode mě obdržel všech pět.
Co se o tomto krému píše na internetu?
Jemný hydratační krém vyvažující tonus pleti.
Zmírňuje nerovnoměrné zbarvení pleti.
Prozařující směs houbových kvasinek pomáhá rozložit tmavé skvrny na mikročástice a exfoliační složky je po té odstraňují.
Poskytuje ochranu před slunečním zářením.
Dodává pleti bohatou hydrataci.
Odstraňuje tmavé skvrny.
Působí jako prevence proti vzniku nových tmavých skvrn.
Pomáhá redukovat viditelné známky poškození pleti sluncem, stresem, hormonálními změnami, jizvami po akné a pigmentovými skvrnami.
Vhodné pro všechny typy pleti….avšak dle recenzí na různých anglických stránkách – ne každému sedne (především osoby s mastnou pletí neměly s tímto krémem nejlepší zkušenost, prý se jim zanáší póry apod).

Používám jej již druhý měsíc…začervenání a jizvičky po mechanickém odstraňování pupínků mizí, pleť konečně získává rovnoměrnější zbarvení, je hydratovaná (sestra si dokonce myslela, že mám na sobě make-up, tak krásně dokáže tento krém pomoci tonusu pleti).
Tento krém zásadně nakupuji od prověřených prodejců na aukru v cestovní velikosti. 15 ml za nějakých +/- 200 Kč. Plná prodejní velikost (50 ml) v českých e-shopech je okolo 1500 Kč, toto zjištění mi přivedlo málem infarktový stav :D. Na oficiálním e-shopu stojí cca 715 Kč.
 
Even Better Skin Tone Corrector:
Klade si za cíl více/méně to, co předcházející krém (však jsou ze stejné řady). Mám ale pocit, že mnohem účinnější je krém … dokonce bych řekla, že u tohoto produktu jsem si nevšimla téměř žádné změny (kromě toho, že po aplikaci je pleť jemná, okamžitým (ne však dlouhodobým efektem) je vyrovnanější tonus pleti. Takže pokud uvažujete, zda krém…nebo toto sérum…doporučuji KRÉM. A opět si někteří stěžovali na to, že se jim po použití tohoto séra začaly ucpávat póry. Já osobně nic takového nepozoruji.
Cena na oficiálním e-shopu kolem 850 Kč. Já jej koupila za 690 Kč.
Z pěti možných hvězdiček dávám 3.
Turnaround 15 minute facial:
15 minutová pleťová maska obsahuje zdokonalený koktejl exfoliantů. Odstraní špínu i suché odumřelé buňky z povrchu pokožky, bez podráždění. Pleť je okamžitě projasněná, jemná dokonce i lépe tónovaná. Pro všechny typy pleti.
Používám měsíc. A výsledky? Po smytí této masky je moje pleť opravdu o něco lépe tónovaná, krásně hebká, rozzářená a vyhlazená (skoro se mi chce říct napnutá…jako po nějakém face-liftu:D), ale že by mě tato maska nějak extra nadchnula, to říct nemohu…výsledný “efekt” totiž netrvá dlouho…tak snad se používání této masky časem projeví na stavu mé pleti i z dlouhodobého hlediska :-).
Cena na českých e-shopech cca 1000 Kč, já jsem ji koupila za polovinu.
Z pěti možných hvězdiček uděluji 3.
7 day Scrub Cream:
Klasika od Clinique. Jemný peeling pro každodenní použití. Spíše pro mastnou pleť, ale mé suché pleti nijak neuškodil, jen bych jej nedoporučovala používat každý den (pokud máte suchou pleť, o citlivé ani nemluvím). U mechanického peelingu totiž často neodhanete, jak dlouho (a s jakou intenzitou) máte pleť “obrušovat”, což se na ní může časem projevit….a u suché/citlivé dvojnásob.(chemický peeling je v tomto ohledu mnohem lepší variantou, jelikož máte určenu jeho koncetraci…a víte, co můžete očekávat). Mám s tím zkušenosti, tak proto to tady zmiňuji. Pokud se nechcete -obrazně řečeno – “sedřít do krve”, způsobit si fleky, nehorázně se loupat :D…důležité je znát míru.
Cena v e-shopech za 100 ml je okolo 600 Kč.
Z pěti hvězdiček dávám 4,5.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account