183

Zdravím, ženy s.r.o. 🙂 …
Nedávno jsem se stala členkou testovacího VIP klubu ARTDECO, a proto bych se s Vámi ráda podělia o zkušenosti a postřehy z testování prvního produktu, který mi byl poslán internetovým obchodem www.artdecoshop.cz.
Německou kosmetickou značku ARTDECO určitě nemusím představovat, je na našem trhu již nějakou dobu, ale přece jenom pro ty, které by tápaly: na stránkách www.artdecoshop.cz se dozvíte více o této kosmetice, případně si zde můžete produkty zakoupit a vyzkoušet na vlastní kůži :).
Jako první jsem obdržela TESTER ARTDECO Anti-aging BB krému s SPF 15 o objemu 15 ml (plná verze je 30 ml a stojí cca 700-800 Kč). Jsem milovnicí asijských BB krémů, a proto jsem byla opravdu zvědavá na to, co dokáže tento evropský. Po mnoha zklamáních jsem totiž na evropská BBčka zanevřela (totálním propadákem byl pro mě Garnier BB a Nivea BB krém).
Anti-aging BB krém se vyrábí ve dvou odstínech, a to Warm Beige a Pink Beige. Mně byl poslán druhý zmíněný. Na první pohled se mi zdál příliš tmavý pro mou bledou pleť. Ale! Po rozetření se přizpůsobil odstínu mé pleti, což mě mile překvapilo – viz. přiložené fotky (právě kvůli tmavým odstínům, které se na českém trhu prodávájí, dávám přednost asijským BBčkám).
Jeho textura je mnojem lehčí než u asijských BBček, dobře se roztírá a poskytuje lehké krytí + sjednocený tón pleti. Na zamaskování případných větších nedostatků, se kterými si tento BB neporadí, bych Vám doporučovala použít voděodolný krycí krém Camouflage cream/tyčinku na zakrytí nedostatků s tea tree – obojí ARTDECO.
Po použití je pleť hebká na dotek, působí “hedvábným dojmem” (ne pudrovým!!! – ten já osobně nemusím), a přitom se mi zdá taková “rozzářená”.
 
+ vhodný pro citlivou nebo problematickou pleť (po cca 5 dnech používání nezpozorovány žádné alerg. reakce/pupínky, které by tento BB způsobil)
+ neulpívá na suchých místech obličeje (a že jich mám požehnaně:-)), nestéká během dne do vrásek (neupozorňuje na ně)
+ SPF 15
+ pleť působí mladistvým, zdravějším dojmem (vyzkoušeno i na mamce:))
+ neobsahuje oleje, parabeny, vůně
+ složení obsahující kmenové buňky rajčat – chrání před negativními vlivy živ. prostředí a volných radikálů
+ Vita Ficu-Cell brání předčasnému stárnutí pleti a zlepšuje hydrataci pokožky
+ Nicotiana Sylvestris extrakt (extrakt z tabáku lesního) zlepšuje strukturu pleti
 
 
– lehčí krytí (na případné větší nedokonalosti nutno použít korektor)
– vyšší cena
 
Tento BB krém doporučuji všem ženám, které mají rády kvalitní kosmetiku, upřednostňují přirozenější “look” a zároveň chtějí bojovat proti stárnutí pleti i používáním anti-aging dekorativní kosmetiky.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account