Občas zaslechnu něco o nějaké Růžové zahradě, zachytím v bulváru nějaké pikantnosti z jakýchsi reality show, ale že bych na vlastní oči okusila, o čem je řeč, to ne.

Nemáme totiž doma televizi

Máme tři chlupáče, jeden krásnější než druhý, a tak mám pocit, že na koukání je toho více než dost.
To nemluvím o tom, že rekonstruujeme, takže čas od času se můžu pokochat něčím novým – třeba garnyžemi, poté garnyžemi se záclonou, garnyžemi se záclonou a závěsem (jedním, pak dokonce dvěma)… a tak to u nás chodí.
Přiznávám, někdy si uděláme prostor i pro nějaký film, moc neexperimentujeme, většinou jde o klasiku, kdy víme, že nebudeme zklamaní. Přesto o jednom experimentu uvažuji. Říká se mu projektor a údajně udělá z obýváku pravé kino.

Kino v obýváku

    Projektor aktuálně tolik nestojí (rozhodně už je mnohem dostupnější než dříve), slibuje „kino feeling“ (už jenom to spojení je zajímavé), takže by člověk i snad podlehl.
    Na druhé straně (oproti televizi) vyžaduje údržbu, obraz nemusí být příliš poutavý bez dostatečného zatemnění (možná ty naše nové dva závěsy ani dostačující nebudou) a ještě k tomu funguje díky lampě.

Lampa projektoru není o moc jiná než běžná žárovka. Jen je dražší. A stejně jako žárovku je třeba lampu projektoru vyměňovat. Existují i typy na prodloužení životnosti lampy do projektoru, ale než je uplatním, nejprve se musím rozhodnout, zda o ten projektor opravdu stojím, zda ho využijeme a zda pro něho v obýváku máme vůbec místo.
Jak to máte vy? Máte projektor? Láká vás?
A co třeba letní kino na vlastní zahradě? To zní slibně, ne? Možná ten nákup projektoru ještě přehodnotím.:-)

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account