Pokud se chceme cítit skvěle, musíme být především sami sebou. Určit si svůj styl, ve kterém se cítíme pohodlně a skvěle.

Počínaje módou, až po výběru makeupu. Každýmu z nás vyhovuje něco jiného. Někdo má rád výrazný makeup a extravagantní oblečení a jiný zase dává přednost přirozenosti. Svět je krásně barevný, a to nás všechny dělá originálními. Dnes se dá považovat za módu snad úplně všechno. Všechno se nosí, takže máme z čeho vybírat. Móda se neustále vrací, takže proč vyhazovat některé kousky z šatníku? Ale které jsou ty správné, které nemáme vyřazovat? Kdo nám v tom poradí? Vsaďte na intuiici! Máte staré džíny ve skříni už několik let, přestali ste je nosit, protože vás už nebaví? Zkombinujte je s moderními trendy!

Dneska je nespočet možností, jak si vyhrát s módou. Můžete je pošít například nějakou nášivkou? To je celkem trendy! Různě je kombinovat s jiným oblečením. Jedny džíny dokáží vytvořit několik rozdílných outfitů při kombinování těch správných věcí. Hrát si s módou. Buďte kreativní. Nejlepší je investovat do kvalitnějších kousků, jako jsou právě džíny, protože vám vydrží několik let. Takže ta investice bude vlastně výhodná. A hlavně, některé oblečení se dá krásně přetvářet, takže vlastně i recyklujeme. Takových kousků máme v šatníku hodně, jen je dobré rozpoznat, které jsou ty hlavní kousky, z čeho můžeme skládat outfit. A hlavně! Když budeme svůj styl vytvářet, budeme se cítit skvěle, protože nosíme, co se nám líbí, v čem se cítíme pohodlně, co máme rádi a co vystihuje naši osobnost. Hrajme si s doplňky!

Můžeme se inspirovat, ale nekopírovat! Každý jsme jiný a každý jsme originální. 🙂

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account