Když vyjdu ven a podívám se, jak se slečny malují, vidím převážně linky a řasenku. Sama takové líčení preferuji nejvíce, protože je jednoduché a rychlé. Musím se ale přiznat, že občas mě linky omrzí a já úplně s nechutí si udělám linku, protože ve spěchu nestíhám víc. Proto vymýšlím různé kombinace a různé variace rychlého líčení. Je fajn občas oživit nenápadně líčení. Až se ráno budete líčit, třeba si vzpomenete na můj tip. 
Pro dnešek jsem si vybrala třpytivou kombinaci od Sleeku. Podklad jsem měla normálně černé linky a poté jsem na ně nanesla třpytivé linky od Sleek. Zabralo to jen minutu navíc, takže to byla opravdu rychlovka. Nejlepší na tom je, že nemusíte použít tři barvy, ale stačí jen jedna třpytivka a oživíte krásně linky. Mě se to ovšem líbilo v téhle trojkombinaci. Jednoduché, rychlé a efektivní, nemyslíte? 
 
 
Linky moc nekryjí, takže pokud nemáte nějaký podklad budou hodně prosvítat, kryjí až ve 2-3 vrstvě. Ovšem, já tyto koupila se záměrem, že tolik nekryjí a můžou se s nimi dělat různé pokusy. Linky na oku dobře schnou a nerozmazávají se. Navíc prodlouží životnost podkladové linky. 
Jak se vám tohle oživení linek líbí? Nosily byste to, nebo to je na vás až moc extravagantní? 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account