156

…a jak jsem si to moc užila, píše Mirka v novém blogu.
Rády o sebe pečujete? Vyzkoušejte služby profesionální vizážistky-make up artist Michaely Šimánové.
Měla jsem dovolenou a řekla jsem si,že vyzkoušim profesionální služby vizážistky.
Dostala jsem tip na milou slečnu Michaelu Šimánovou z Mladé Boleslavi, která za vámi přijede kamkoliv, respektive k vám domu.V dnešní době je to výhoda. Hlavně pro ty ženy, které nemají čas chodit do salonu a nestíhají. Jste v prostředí, které vám je příjemné u vás doma. Vždycky jsem chtěla vyzkoušet poradenství a jak se správně líčit. Jaké líčení zvolit v danou dobu přes den do práce nebo na večírek.
Sama Miša říká: Není krasné,co je krásné.Je krásné,co se nám líbí.
Miša mě nejen poradila, jak se správně líčit ale i jaké krémy používat a jaký styling na vlasy. Nebála jsem se vyzkoušet i prodlužování řas, které spočívá tvz. v tom, že se přikládá řasa na řasu. Hlavně to využívají ženy, které jsou rády stále upravené, ale nechtějí trávit hodiny líčením nebo jednoduše chtějí vypadat skvěle při každé příležitosti.
Jedná se o technologii, kdy je jedna umělá řasa přilepí na jednu vlastní řasu. Efekt je velmi přirozený. 
Ze všeho nejvíc me zaujala i nabídka líčení na svatbu, která je za přijatelnou cenu a to taky dělá hodně, protože sehnat kvalitni a cenově přijatelnou vizážistku není v dnešní době jednoduché.
Míša říká: “Svatba je pro ženu ten nejkrásnější den v životě a já bych chtěla pro nevěstu v tento okamžik udělat vše, aby se cítila krásná, nejkrásnější… Být v té nejlepší péči odborníků pro maximální výsledek a spokojenost.” 
Nechte se inspirovat a přeji vám hezký den!
Mirka

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account