Dnešní článek je hlavně pro všechny milovníky kávy, kteří si bez dobré kávy neumí představit den.
Já jsem nad tím, že začnu pít kávu, začala přemýšlet před několika měsíci, když jsem byla čím dál víc unavená a vlastě jsem ani nevěděla z čeho (to nevím pořád). Hodně jsem se rozmýšlela, jestli to mám začínat, protože jsem nechtěla být na kofeinu závislá, když vím, že to pro tělo není úplně zdravé. Na druhou stranu jsem měla pocit, že už je to to jediné co mi může pomoct, abych nebyla tak unavená. A tak jsem hledala takovou kávu, která by byla kvalitní a i chuťově dobrá.


Protože to, co jsem zatím vyzkoušela, mi vůbec nechutnalo. Většina kávy byla hořká a nedala se pít. A když už jsem ji měla pít pravidelně, chtěla jsem, aby byla opravdu TOP, abych se na ni mohla těšit. A nakonec myslím, že můžu říct, že jsem našla.

V poslední době jsem často narážela u různých blogerek i youtuberek na kávu z Dominikánské republiky – Café Santo Domingo. Na stránky koukněte zde >>> Četla jsem samé pozitivní ohlasy, tak jsem si řekla, že by stálo zato ji taky vyzkoušet. Ráda totiž zkouším něco na doporučení, i když ne vždy mi to musí vyhovovat stejně jako ostatním.

Představuji vám Induban Gourmet
 

 

Na eshopu se dočtete, že je to nejlepší mletá káva z Dominikánské republiky. První, co musím zmínit a co bylo jasné ještě před prvním ochutnáním, tak opravdu nádherně a silně voní. Jako opravdu luxusní, silná káva ;-). Je jemně pomletá a tmavě pražená. A není instantní, je vhodná spíše do překapávače.

A chuť? Výborná! Super, konečně!

Už z vůně je poznat, že je to opravdu kvalita a chuť to jen potvrzuje. Co mě hodně potěšilo je, že není vůbec hořká! Konečně jsem našla kávu, která není hořká. Její chuť je taková plná a silná. A určitě si projděte eshop, na kterém kromě mleté a zrnkové kávy, najdete také třeba rumy, kávu bez kofeinu nebo krásná dárková balení. Taky mě zaujala záložka Zajímavosti o kávě. Tak mrkněte ;-).  

A ještě se mi moc líbí plechová dóza, ve které mi obě kávy přišly. Je to určitě praktičtější než v sáčku, protože v dóze se udrží aroma a nemusím ji nikam přesypávat a ze sáčku ano, takže to oceňuji. 

 
 
Nakonec chci poděkovat dovozci této skvělé kávy, že mi umožnil ochutnat tuto báječnou kávu a už teď se těším na tu druhou. Na tuto recenzi se můžete těšit během ledna 2018.
Napište mi do komentářů, jestli jste už o této kávě slyšeli nebo ji třeba i máte doma a jak Vám chutná.

Zatím se mějte krásně,

 
Sabča
 
0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account