253

Pomazánky již tradičně patří k našim oblíbeným přílohám. V poslední době se zvyšuje také obliba bezmasých variant, avšak jejich nabídka není dostatečně pestrá, což vyplývá z průzkumu agentury Kantar.
Podle údajů společnosti Nielsen zájem o zeleninové pomazánky vzrostl od roku 2017 téměř o třetinu. 
Nejen pro vegetariány

Značka Hamé, která je lídrem na trhu trvanlivých paštik a pomazánek, na tento trend zareagovala uvedením nové řady pomazánek pod názvem Veggie. Ta nabízí čtyři druhy zeleninových pomazánek: fazolovou se zeleninou, žampionovou, rajčatovou s oreganem a tatarák ze zeleniny.
Žádná z nich neobsahuje konzervační látky ani palmový olej a všechny se hodí na rychlou snídani, svačinu či večeři, ale třeba i na přípravu večírkových jednohubek či kanapek. Jejich praktické balení se velmi snadno otevírá, což se hodí třeba na cestách. Produkty Veggie zkrátka přesně vyhovují aktuálním požadavkům spotřebitelů.

Podle posledních trendů

Z průzkumů také vyplývá, že si zeleninové pomazánky rádi vychutnají i ti, kdo jinak běžně konzumují maso. Je tedy jasné, že trend omezit v jídelníčku maso, je stále populárnější a nadále roste. Zeleninové pomazánky vyhledávají také lidé, kteří se chtějí kvalitně stravovat, sledují trendy, a zároveň chtějí šetřit čas. 
Zeleninové pomazánky si navíc oblíbil i slavný rybář a dobrodruh Jakub Vágner, který je ambasadorem značky Hamé i nové zeleninové řady Hamé Veggie. 
Cena: 29,90 Kč (105 g)
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account