Holíte si nohy, podpaží a intimní partie? Ať se snažíte, jak se snažíte, občas se nechtěně říznete, zastavujete krvácení a výsledný efekt je ten, že pak několik dní chodíte raději v kalhotách? Jsem si jistá, že se to někdy stane každé ženě, mně samozřejmě nevyjímaje. Co s tím? Vždy, když chcete vypadat co nejlépe, tak se stane, že místo krásně hladkých nohou se musíte zaobírat dezinfekcí ranky a zastavováním krvácení? Jak vám to jde? Ono to krvácí poměrně hodně, nemyslíte? Kolikrát už jste přemýšlela nad laserovou epilací? Za okny jaro, nejvyšší čas něco pro sebe udělat! Trápí vás sem tam chloupek nad horním rtem? Zvětšovací zrcátko, pinzeta, pro mnohé z nás před tím nutno nasadit brýle, abychom na to viděly, bolestivé trhání a za pár dní znovu! Více chloupků na lícních kostech a v dolních partiích obličeje? Nu dámy, nemládneme, ale že bychom si neuměly poradit? Umíme, protože víme, že to jde a stačí se jen lidově řečeno „rozhoupat“.
Chcete trvalé řešení?
Pak se porozhlédněte po pracovišti, kde vám jsou schopni nabídnou diodovou laserovou epilaci. Postupovala jsem stejně. V současné době je nemodernější a neúčinnější tzv. diodový laser, u kterého je efektivita větší a navíc využívá také působení radiofrekvenční energie. Zaujal mne fakt, že lze odstranit více jak 90% chloupků a to i ty světlé. Pracuje bezbolestně a bezpečně, poměrně rychle, v závislosti na ošetřované – tedy epilované partii. Lze ho využít u všech míst na těle a pracuje s ním odborně zaškolený personál. Lze absolvovat v každém roční období a není nutná žádná zvláštní příprava. Diodový laser vyšle paprsek přímo do vlasového folikulu, tedy ničí kořínky chloupku, bez zásahu vedlejších míst.
Trvalé a bezbolestné?
Nejprve se ošetřovaná partie, která bude za okamžik epilována natře chladivým gelem a budou stanoveny hodnoty laserového paprsku podle vašeho fototypu. Po epilaci vám bude chladivý gel odstraněn a můžete odejít domů. Bolesti ani popálení se obávat nemusíte. Diodový laser obsahuje chladicí koncovku, která nepřetržitě pokožku ochlazuje na 2stupně Celsia.
Nedělejte chyby ani před ošetřením, ani po něm
Jako v každé situaci, vyplatí se být dobře informovaná, připravená a vědět, co podstupuji a proč. Tím se vyvarujete chyb.
Chyba číslo 1
Bohužel se stává, že přístroje IPL (Intense Pulsed Light) jsou v praxi chybně zaměňovány za laserovou epilaci, což není pravda a je to velká chyba, tak dávejte pozor. IPL využívá intenzivního pulzního světla a je účinná asi v 60% a to u chloupků tmavých a silnějších.
Chyba číslo 2
Trháte-li si chloupky, na chvíli zastavte a pár týdnů před ošetřením přejděte raději k jejich zastřižení, případně oholte obyčejnou žiletkou. Laserová epilace v případě, že si chloupky vytrháte ztrácí na své plné účinnosti. Den před vlastním ošetřením se doporučuje chloupky oholit.
Chyba číslo 3
Pokud 12 hodin před samotným ošetřením použijete jakoukoliv kosmetiku, pleťové mléko anebo krém, je to velká chyba, vyvarujte se toho.
Chyba číslo 4
Po epilaci diodovým laserem na pláž? Ani nápad, jen byste si uškodili. Počítejte s dvěma – třemi týdny, kdy slunění budete muset vynechat!
Pokud se rozhodnete pro epilaci v podpaží, bylo by chybou použít několik dní po epilaci deodorant ve spreji. Bazén i saunu na pár dní určitě neplánujte.
Není epilace jako epilace. A proto vsaďte na jistotu, odborníky a nejmodernější přístroje a ošetření. Určitě se to vyplatí.
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account