70
Člověče pozor, všudepřítomná  dieta  na  nás útočí ! Listujeme v časopise, je tam. Všichni se o ní baví, všichni ji drží. Je na každém rohu a otravuje jako nezvaný host. Dieta ! Ale ona je jen pro nemocné, a to my všichni rozhodně nejsme ! Většina se řídí zaručenými radami jak na ni. S pravidelností sledujeme ručičku na váze a velikost oblečení  je  naším měřítkem k dokonalosti.                                                
Dokonce podléháme iluzi, že nás spasí  zázračná pilulka. Zapněte si televizi ! Stoupněte si do fronty, v lékárnách ! Kupte si časopis ! Není to už nuda ?                                                                                                  
Všude  jen  dieta a hubnutí! A světe div se.  
Podle  vědeckých  poznatku  nevítězí  známá  Dieta, ale bestseller našich životů.         
Nadváha , obezita  a  nemoci.
Některým z nás je úplně jedno, jak to s námi do budoucna dopadne.       
Ti,  co  zhubnou  za  pár měsíců  stejně porazí  náš  známý jo-jo efekt a jen malý zlomek z nich zajímá zdravý životní styl.
Je jedno jestli jsme hubení či kulaťoučcí. Zdravý životní styl by měl zajímat úplně každého, bez výjimky. Co  to vlastně je? Je to takový způsob života, který nám umožňuje, abychom  jej  prožili co nejlépe.  Jeho cílem je především zachování dobrého zdraví po co nejdelší dobu našeho života. Patří sem péče o zdraví  fyzické. Kvalitní a vyvážená strava, pravidelný pohyb a vyhýbání se návykovým látkám. A také zdraví psychické. Život bez stresu, udržování  kvalitních mezilidských vztahů, pěstování koníčků pro radost.
Není  důležité jak je život dlouhý, ale jak je kvalitní.
Otázka tedy zní.
Vážíme si sami sebe?
Vážíme  si  vůbec  života ?

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account