125

      10 tipů ,,Jak na vlasy”

 Zodpovím Vám na deset nejčastějších dotazů 🙂 .Jak si poradit s vlasy .

 1) Pokud nespěcháte do práce 🙂 … Po umytí vlasy nechte krátce schnout na vzduchu,po té vysušte fénem,ale pozor , jen do polosucha a vlasy nechte doschnout na vzduchu.

2) Pokud máte typ vlasů,který má tendenci se mastit rychleji vyrenechte olejíčky a raději sáhněte po četrné péči ve spreji.Výborné je např. Bezoplachové mléko SU Hair milk od značky Davines.

Nebo Wonder treatment od značky Innova. 

3) Hydratační masky a kondicionéry nanášíme v přiměřeném množství zhruba 2 cm od pokožky,jinak se Vám vlasy zmastí .Můžete je však nechat působit 2 -ř minuta jednoduše opláchnout.

4) Rovnáte-li si vlasy pomocí žehličky nenastavujte zbytečně teplotu na nejvyšší stupně.

Vlasy tím zbytečně vysušujete a ztrácí leskl. Raději si dejte na čas a žehlete vlasy pomaleji na 170 stupňů.

 5) Majitelky melírovaných vlasů a blond odstínů si často stěžují na to,že jim vlasy již nerostou.Omyl ,vlasy rostou,ale příliš častým a neprofesionálním barvením se vlasy lámou.

Svěřte se raději odborníkovi a nechte barvení doma minulostí. Vlasy Vám narostou rychleji a jistě dosáhnete skvělého blond odstínu.

 6) Vlasy mi plihnou a nic na nich nedrží. Co s tím?Jednoduchá rada:) . Pořiďte si tupírovací hřeben a pudr na objem vlasů.Poprašte vlasy v místě ,kde chcete získat objem a vlasy natupírujte. Na závěr je zahlaďte hřebenem a nalakujte.

 7) Chci mít super vlny,ale po nakulmování mí vlny vždy spadnou. Co s tím?

Základem je styling.Na to ,aby Vám vlny opravdu vydržely je potřeba vlasy podpořit stylingovými přípravky.Výborný pomocník je emulze se sílou 3 např.od Osis

 8) Chci si na svatbu nechat učesat bohatý účes a vlasy si prodloužit. Ano,to je možná varianta,aby jste dosáhla požadované délky a objemu vlasů. Pozor při nákupu na internetu. Aby se s vlasy dobře pracovalo a účes Vám držel,potřebujete vlasy pravé nejlépe středoevropské. Ty jsou nejkvalitnější 🙂 

9) Trápí Vás odpadávající suché šupinky kůže na hlavě? Pořiďte si kopřivovou či mentolovou vodu na vlasy,kterou jemně po každém mytí vmasírujete do pokožky hlavy. S kombinací šamponu proti lupům nejlépe z lékárny to půjde snadněji:).

 10) Hydratace .Zdravě budou působit hlavně vlasy lesklé a hydratované. Pokud máte opravdu vlasy poškozené vlivem odbarvování ,sáhněte po masce na vlasy. Masku můžete použít po každém mytí místo kondicionéru. Dvakrát týdně si vlasy zabalte s maskou dejte do sáčku a nechte 20.min působit.Uvidíte ten rozdíl :).Výborná maska je např. Gestil regenerační zábal od značky Wonder 🙂 .

 Doufám,že jste našli to,co jste potřebovali a pokud ne,neváhejte mi napsat své dotazy do zprávy :).

 S pozdravem Staňková Táňa Komtessa Atelier .

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account