295

Tak jsme se tu upět sešli, a to 20.1.2018 na akci ,,Den, kdy se budu mít ráda” v atriu Flora v Praze. V pořadí již třetí úspěšná akce na podporu ženského sebevědomí. Bylo zde připraveno 20 workshopů, 40 poradenských koutků, 70 odborníků a kromě toho 10 000 dárků. 
Každý si zde přišel na své podle vlastního nastavení a já jsem společně se svojí dcerou a kamarádkou z mládí začala tento skvělý den kafíčkem v kavárně ve čtvrtém patře. Zde probíhaly worskhopy a jako první začala Olga Bušková s povídáním o Feng shui a zdravém domově.

 
Feng shui je tradiční čínské umění, které se zabývá vztahem člověka a jeho životního prostoru v čase. Pokouší se nastolit harmonii v prostoru a umožnit nerušené plynutí energie čchi. Takovým prostorem může být třeba vlastní dům  a právě o něm byla na přednášce řeč. Paní Olga Bučková se s námi podlělila o inspirativní rady, jak vytvořit šťastný domov. Právě prostřednictvím prvků Feng Shui a moderního designu dokážeme ovlivnit náladum energii a úspěšnost místnosti tak, že dochází k harmonii, pocitu štěstí a očekávaným úspěchům.
Paní Olga je úžasná žena, která dokáže lidi zaujmout, předat energii a povzbudit. Po proběhlé přednášce jsem se cítily nabité energií ( a nebylo to jenom kafíčkem) a již na nás čekalo další překvapení v podobě mužského elementu Petra Kocha. Mezitím si dcera objednala kafe s vynikajícím dortíkem.
Jako by tím chtěla doplnit kafíčko, že k vytvoření dokonalé harmonie domova je nejlepší bydlet v páru – a tom byla další motivační přednáška.

Petr Koch nás seznámil s knihou Sedm pricipů spokojeného manželství od Johna Gottmana. Ta je založená na jednoduché pravdě, že šťastná partnertsvtí jsou založena na hlubokém přátelství. Tím se myslí vzájemný respekt a potěšení ze společnosti partnera. Takoví partneři znají vzájemně svoje slabé stránky, touhy a sny a bývají si velmi blízcí. Vždy je a bude existovat něco, co ještě o svém partnerovi nevíte a vždy se můžete poznat ještě lépe.
Certifikovaný lektor Gottman Institutu, nadšený průzkumník potenciálu světa i lidí, milovník svobody a podnikání, pomocník na cestě energetického léčení těla. V metodě Johna Gottmana vidí obrovský potenciál, jak jednoduchým a hravým způsobem zkvalitnit naše každodenní životy a vztahy a je nadšen možností šíření těchto principů i u nás.


K cestě lásky nás přivedla i Věra Várady, která pracuje jako publicistka a astroložka. Také se zabývá astrologií, výkladem tarotových karet, nemurologií a výrobou amuletů.  Skoro by se dalo řici, že vytvářením šťastného domova a prací na mezilidských vztazích se člověk může dostat až ke hvězdám.
A k tomu nás právě povede právě rok 2018, který má probíhat ve znamení lásky.
Vládnoucí planetou se stane Venuše, která je patronkou lásky, vztahů, umění, žen a krásy. Podle výkladu se budou řešit partnerské vztahy, milostné trojúhelníky, flirty i osudové lásky, rodinné a přátelské vztahy. Máme se těšit na zajímavý rok, ve kterém se budeme učit žít naplno, opravdově a beze strachů a obav. Možná objevíme sílu, jak harmonicky změníme svůj život a skrze druhé poznáme sami sebe.
Velice inspirativní setkání se zajímavými lidmi a pro nás obahacující zkušenost a příjemné prožití sobotního dne. Veliký dík všem organizátorům, kteří se na akci podíleli a umožnili nám tam obohacující zážitky.
A to všechno pod heslem – ve zdravém těle zdravý duch!
 
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account