S příchodem karantény se zavřela fitness centra a lidé začali hledat nejrůznější způsoby, jak se udržet v kondici. Pravidelný pohyb a protahování těla vám pomůže vyvarovat se nejrůznějším zdravotním komplikacím. Můžete tak předejít bolestem zad, svalů, ale i kloubů. I my s Fit Pain Free jsme se na tuto situaci adaptovali a nabízíme skupinové lekce online, a to nejen po dobu nouzového stavu.
Ať už patříte mezi pravidelné návštěvníky fitness center nebo jste se do nich nikdy neodhodlali jít, cvičení online je vhodné pro všechny, kteří se sebou chtějí něco dělat. Díky skupinovým lekcím online získáte parťáky na cvičení, ušetříte čas a nemusíte ani chodit mezi lidi.

Protáhněte se a napravte své špatné pohybové návyky
Skupinové online lekce jsou ideální pro ty, kteří si raději zacvičí sami doma, kde se mohou plně soustředit na každý pohyb. Jediné, co k tomu potřebujete je PC, notebook nebo mobil, skrze které se snadno připojíte k našim skupinovým lekcím. Naši certifikovaní lektoři vás povedou jako by s vámi byli přímo v místnosti. 
Od 20.4. máte navíc jedinečnou možnost získat zvýhodněnou nabídku 10, 9 nebo 8 lekcí. Lekce začínají 20.4. a pokračují do 20.5. Cvičit můžete v pondělí nebo ve středu od 19:00 – 20:00.
Cviky Fit Pain Free jsou snadné, ale účinné. Nemusíte se proto bát, že je nezvládnete. Ke cvičení nepotřebujete žádné speciální vybavení, postačí vám pouze podložka a pohodlné oblečení. Připojte se k nám se i vy!

O metodě Fit Pain Free
Fit Pain Free je metoda izolovaného cvičení, která se zaměřuje na jednotlivé svaly tak, aby každý z nich pracoval správně. Pokud je totiž každý sval správně posílený a protažený, nezatěžuje ostatní svaly ani klouby a nic nás nebolí.
Lektoři Fit Pain Free vás naučí vědomě a precizně používat každý sval, a tak vám rychle uleví od bolestí a napraví vaše špatné pohybové návyky. Více se dočtete na www.fitpainfree.com.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account