280

„Dozrál čas prožít zázrak v nás,“ říká Clemens Kuby a dodává, „ten, kdo se vyléčí, má pravdu.“ Ve svém bestselleru Na cestě do sousední dimenze přiblížil svoje cesty za léčiteli a šamany celého světa a dokumentoval různé formy duchovního léčení. Sám se vyléčil z ochrnutí způsobeného přerušením míchy a nyní využívá toho, co se během let dozvěděl o procesech samoléčení a o svém vlastním uzdravení. To, co po dvě desetiletí považoval za zázrak, nyní rozšifroval a rozvinul v metodu, která ukazuje i ostatním lidem cestu k jejich samoléčebným silám.
Každá doba bez ohledu na situaci je příležitostí k tomu, aby každý člověk převzal odpovědnost za své léčení a zdraví.


Roku 1981 spadl z patnáctimetrové výšky na asfalt ze střechy svého domu a rozdrtil si přitom druhý bederní obratel L2, takže příčně ochrnul. Vrtulník Bundeswehru ho dopravil do Heidelbergu-Schlierbachu do speciální kliniky pro příčná ochrnutí. Cestou musel stroj překonat bouřku, což vedlo k silným turbulencím, které v něm vyvolaly strašlivý strach ze smrti. Také tento zážitek ho zanedlouho přivedl k rozhodnutí opustit způsob života, který do té doby vedl, odloučit se od svého domu, ženy a matky a tehdejšího okruhu přátel.
Radikální životní změna vedla – jak tomu po letech porozuměl po intenzivních výzkumech spontánních uzdravení na nejrůznějších místech světa – k první reakci v levé noze.
Společně se svou manželkou Astrid Kuby založil Evropskou akademii pro procesy samoléčení (SHP), která slouží k dokumentování a publikování nejrůznějších nemedicínských léčebných metod. Je odrazovým můstkem pro ty, kteří se chtějí naučit léčit se vlastními silami nebo si zachovat zdraví, a vzdělává experty, kteří vedou ostatní k tomu, aby si dokázali pomoci sami. 
Clemen Kuby pronikl do hloubky samoléčení. To z něho činí skutečně důvěryhodného “vyslance mezi dvěma světy” a žádného přednášejícího, který své zkušenosti a svou metodu úspěšně předává dál na svých přednáškách a seminářích.
Cemens Kuby: Léčení zázrak v nás, Eminent 2008
Obrázky: bing. com

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account